Чубаров запропонував побудувати мечеть в аеропорту «Сімферополь»

Чубаров запропонував побудувати мечеть в аеропорту «Сімферополь»
14.06.2011
Оцініть статтю: 
(68 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Заступник голови меджлісу кримськотатарського народу, депутат кримського парламенту Рефат Чубаров пропонує побудувати мечеть біля Міжнародного аеропорту «Сімферополь». Про це він заявив на засіданні Постійної комісії з бюджетної, економічної й інвестиційної політики Верховної Ради Криму, передає сайт «Крим.Коментарі».

У своєму виступі Рефат Чубаров зауважив, що на під'їзді до сімферопольського аеропорту вже є православна культова споруда.

Депутат попросив керівництво ВАТ «Міжнародний аеропорт «Сімферополь»
знайти можливість виправити ситуацію, що склалася, щоб пасажири інших віросповідань також могли відправляти свої духовні потреби.

У відповідь директор з фінансів і економіки ВАТ «Міжнародний аеропорт «Сімферополь» Ніна Яворська запевнила, що при затвердженні інвестиційного проекту аеропорт розгляне цю можливість.

«Якщо будуть такі пропозиції щодо будівництва культових споруд, щоб врахувати інтереси людей усіх віросповідань, що проживають у Криму, ймовірно, це буде розглянуто, чому ні», - сказала вона.

У свою чергу Рефат Чубаров висловив упевненість, що установка таких споруд сприятиме підвищенню популярності аеропорту у послідовників різних релігій.

За матеріалами «Крим.Коментарі» і QHA

Посилання на тему:

Аеропорт «Сімферополь» отримає ім'я Амет-хана Султана

У бориспільському аеропорту з'являться кімнати для молитов

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.