«Ізраїль» продовжує знущатися над українською ув’язненою

1
Після висловленого бажання залишитися в Палестині Ірина стала небезпечною злочинницею в очах ізраїльтян і героїнею палестинців.
19.04.2010
Оцініть статтю: 
(782 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Вінничанку Ірину Поліщук не будуть висилати з «Ізраїлю» в Україну. Це вже остаточно підтвердили в МЗС. Раніше ізраїльська влада оголосила про примусову депортацію українки на батьківщину. Сама ж Ірина довго й безуспішно намагалася вблагати окупаційний режим залишити її на батьківщині чоловіка, Ібрагіма Сарахни, що відбуває довічний термін у сіоністській в'язниці.

Окупаційна влада обвинуватила українку і її палестинського чоловіка в причетності до теракту в Рішон ле-Ціоні в 2002 році. Ібрахім був засуджений до шести довічних термінів і ще 45 років ув'язнення. Ірина спочатку була засуджена до трьох років в'язниці, і їй запропонували вибір між ув’язненням і депортацією. Жінка довго намагалася вблагати ізраїльську владу не депортувати її, але безуспішно. Адвокат Ірини подав апеляцію, але програв, і її засудили до 20 років позбавлення волі.

Нині Ірина Поліщук уже відсиділа майже 7 років зі свого терміну й тепер окупанти оголосили про підготовку її депортації в Україну. Влада Палестинської автономії намагалася оскаржити це рішення, відзначаючи, що українка має двох неповнолітніх дочок, одну з яких виховують батьки в Україні. Втім, ця апеляція, а також подання від самої дівчини із проханням скасувати її висилку в Україну відхилили.

За інформацією ТСН, Валентина Поліщук, мати дівчини, не знала що з дочкою цілих сім років. А потім одержала листа з посольства України в «Ізраїлі». У ньому йшла мова про те, що дівчині спочатку присудили 3,5 роки позбавлення волі, - нібито ізраїльська Феміда спочатку вирішила, що в одному авто із шахідом вона опинилася випадково. Коли українка заявила, що після виходу на волю хоче залишитися жити в Палестині - її термін переглянули й ухвалили - 20 років в'язниці.

Для палестинців українка - приклад для наслідування

Історію Ірини Поліщук знають ледве не всі палестинці - про неї часто розповідають на місцевому радіо.

Українка Ірина Поліщук прийняла іслам і потім стала частиною другої інтифади, що в перекладі з арабської означає народне повстання.

Після арешту Ірини, одну з дочок виховують рідні чоловіка. Дід Ахмед не розповідає внучці Газалі, за що її маму тримають у сіоністських катівнях. Інша дочка живе у Вінниці разом з мамою дівчини. Сестри розмовляють різними мовами, рідко, але підтримують зв'язок і чекають маму.

За матеріалами ТСН

Посилання на тему:

«Ізраїль» депортує українку, дружину борця за незалежність Палестини

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.