Кримська єпархія відмовилася будувати церкву на місці старого мусульманського кладовища

1
Представникам ісламу та православ'я у Криму завжди вдавалося знаходити «правильні рішення, які влаштовували обидві сторони»
10.02.2012
Оцініть статтю: 
(516 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Сімферопольська і Кримська єпархія УПЦ МП офіційно відмовилася від земельної ділянки під будівництво православної церкви в селі Лозовому Сімферопольського району, виділеної Добровською сільрадою.

Як повідомили у прес-службі єпархії, до митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря звернулися мешканці Лозового з проханням не будувати церкву на запропонованій ділянці, оскільки раніше там знаходилося мусульманське кладовище.

Митрополит нагадав, що протягом двадцятирічного періоду його перебування на кримській кафедрі, представникам ісламу та православ'я у Криму завжди вдавалося знаходити «вірні рішення, які влаштовували обидві сторони», незалежно від того, яким би складним не здавалося те чи інше питання.

«Так, Сімферопольська і Кримська єпархія раніше відмовилася від земельних ділянок, які були їй виділені під будівництво храмів у селі Голубинка Бахчисарайського району та в мікрорайоні маршала Жукова міста Сімферополя. Це було зроблено лише з метою того, аби зберегти мир і злагоду між нашими народами, хоча скажу відверто, наші витрати на цих ділянках були дуже і дуже значними. Так ми вирішимо ситуацію, що склалася у селі Лозове», - зазначив Лазар.

Він звернувся з відповідним листом до Добровської сільради. У листі викладено відмову від ділянки на колишньому мусульманському кладовищі, і міститься прохання виділити землю під церкву в Лозовому на іншому місці.

У свою чергу, жителі Добровської сільради висловили готовність сприяти у виборі нової земельної ділянки під будівництво окправославного храму в селі Лозове.

За матеріалами «е-Крим» і «Крим24»

Посилання на тему:

На мусульманському кладовищі в Криму хочуть звести церкву

Між православними і мусульманами Криму суперечностей немає, - митрополит Лазар

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.