Кримських мусульман проінструктували у ритуалах хаджу

Кримських мусульман проінструктували у ритуалах хаджу
18.10.2011
Оцініть статтю: 
(211 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

16 жовтня Духовне управління мусульман Криму спільно із кримським відділенням Всеукраїнської Асоціації громадських організацій «Альраїд» провели семінар для одновірців, які виявили бажання зробити цього року хадж - паломництво до священних місць у Мецці й Медині.

Як повідомили QHA у Муфтіяті, у семінарі взяли участь 75 чоловік, які вже здали всі необхідні документи і гроші на здійснення хаджу.

Семінар проводився у два етапи, на першому з яких член ДУМК Різа Ганієв висвітив питання щодо організації хаджу.

Потім Сейіткадир Ефенді, імам кримської мечеті і член Комітету з фатв при ВАГО «Альраїд», більш детально торкнувся питань богослужіння, молитов, виконання обов'язкових релігійних приписів під час хаджу, зобов'язань, яких необхідно дотримуватися під час паломництва.

«Учасники семінару з великим інтересом прислухалися до проведених лекцій. Цей семінар у цілому дав можливість нашим співвітчизникам поглибити свої знання про хадж», - зробили висновок у Муфтіяті.

Нагадаємо, у вересні поточного року Духовне управління мусульман Криму оголосило про початок набору груп для бажаючих здійснити хадж цього року. Прийом документів тривав до 10 жовтня 2011 року.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Новини

Із Криму в хадж вирушили 43 чоловіка

190 українських мусульман вирушають у хадж

Статті

Подих хаджу

Введення в хадж для віруючих інших релігій

Хадж в історії

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.