Кримський Муфтіят отримав 200 місць на здійснення хаджу

Кримський Муфтіят отримав 200 місць на здійснення хаджу
28.07.2010
Оцініть статтю: 
(468 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Духовне управління мусульман Криму отримало 200 місць на здійснення в поточному році хаджу - паломництва до святих місць Ісламу у Мецці та Медині. Про це інформаційному агентству QHA повідомив заступник муфтія мусульман Криму Айдер Ісмаїлов.

За його словами, на нараді Ради представників духовних управлінь і центрів мусульман України при Державному комітеті у справах національностей та релігій, що відбулася 6 липня 2010 року в Акмесджиті (Сімферополь), було розглянуто питання про розподіл 500 квот, наданих Королівством Саудівська Аравія, між духовними управліннями і центрами мусульман України.

«За результатами наради, Духовне управління мусульман Криму отримало 200 місць, Духовне управління мусульман України «Умма» - 100, Духовне управління мусульман України (ДУМУ) - 100 місць і по 50 місць отримали Духовний центр мусульман України (м. Донецьк) та Релігійне Управління Незалежних Мусульманських Громад України (РУНМГУ) «Київський муфтіят», - повідомив А. Ісмаїлов.

Відзначимо, що як стало остаточно відомо в ході засідання, тільки одна турфірма - «Cosmos Travel Star» - на даний момент має повний пакет дозвільних документів для обслуговування прочан з України. За попередньою інформацією, дана турфірма планує кілька цінових пропозицій для мусульман, бажаючих здійснити хадж цього року.

Крім того, за інформацією заступника муфтія Криму, під час зустрічі обговорювалося питання про звернення до Державного комітету у справах національностей і релігій з проханням провести нараду з приводу перекладу Корану українською мовою.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Новини

ДУМК запрошує зробити умру

32 мусульманина із Криму і Одеси повернулися з хаджу

Кримські мусульмани отримали можливість зробити хадж безкоштовно

Понад 130 українських мусульман вирушають у хадж

Статті

Подих хаджу

Хадж-2008: хто і чому приховував виділені Саудівською Аравією квоти?

Введення в хадж для віруючих інших релігій

Хадж в історіїЩоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.