Кримський татарин боротиметься за крісло мера Сімферополя

1
Р.Ільясов зазначає, що він йде кандидатом у мери Сімферополя з метою заявити про те, що «кримський татарин на серйозному рівні готується і боротиметься за посаду міського голови».
22.09.2010
Оцініть статтю: 
(212 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Голова Постійної комісії Верховної Ради Криму з міжнаціональних відносин і справ депортованих громадян, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ремзі Ільясов висуває свою кандидатуру в мери Сімферополя.

При цьому, за словами самого кандидата, пост мера – це лише етап на шляху до посади прем'єр міністра АРК.

Р.Ільясов зазначає, що він йде кандидатом у мери Сімферополя з метою заявити про те, що «кримський татарин на серйозному рівні готується і боротиметься за посаду міського голови».

Він розраховує на підтримку не лише кримськотатарського населення, а й решти громадян. «Чомусь кримський татарин спокійно може проголосувати за кандидата не кримського татарина, а не кримський татарин ще сумнівається. Треба це виправляти», — підсумув заступник голови Меджлісу.

Кандидат від кримськотатарського народу настроєний оптимістично і запевняє, що у нього є шанси на перемогу. «Ми йдемо, для того, щоб перемогти», - сказав він.

Нагадаємо, вибори у парламент автономії, місцеві ради, міських, селищних і сільських голів відбудуться 31 жовтня. Виборчий процес почався 11 вересня.

За матеріалами QHA і «КІА»

Посилання на тему:

Опоганення меморіалу жертвам депортації пов’язане з майбутніми виборами, - Ільясов

Ільясов просить кримського прем'єра вирішити проблему будівництва Соборної мечеті у Сімферополі

Р. Ільясов виступив за вирішення проблем кримських татар на міжнародному рівні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.