Лекції за заявками слухачів в ІКЦ «Аль-Мустакбаль» у Дніпропетровську

1
З радикалізмом і агресією можна ефективно боротися тільки одним способом — донесенням правдивої інформації про іслам як до мусульманської молоді, так і до іновірців
23.04.2013
Оцініть статтю: 
(357 оцінки)
eugen
Зображення користувача eugen.

14 квітня в Ісламському культурному центрі «Аль-Мустакбаль» у Дніпропетровську відбувся незвичайний семінар: близько 70 слухачів мали можливість замовити теми лекцій на свій смак. Чоловіки і жінки, що відвідали семінар, таким чином підвищили свої знання саме в тих питаннях, вирішення яких для них найбільш актуальне.

Однією з основних тем сьогодні звичайно ж є успішна взаємодія з послідовниками інших конфесій, а найбільш неправильно трактуються ісламським терміном, що потребує роз'яснення, є джихад, і саме цим поняттям спекулюють різні групи, підміняючи поняття для молоді і перетворюючи її на знаряддя для здійснення своїх корисливих задумів, йдеться на сайті ВАГО «Альраїд».


Присутнім нагадали, що означає справжня приналежність до ісламу і «аль-васатийя» (принцип «золотої середини»), а також цінності братства серед віруючих. Крім того було сказано, що з радикалізмом і агресією можна ефективно боротися тільки одним способом — донесенням правдивої інформації про іслам як до мусульманської молоді, так і до іновірців.


Як повідомляє прес-служба ВАГО «Альраїд», даний семінар входить в ряд запланованих заходів з роз'яснення правильного розуміння ісламу серед мусульман і налагодженню взаємин з представниками інших конфесій.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.