Луганська «Свобода» будує свою піар-кампанію на ісламофобських страшилках

1
Можливо через кризу ідей у піарників «Свободи» не залишилося варіантів, окрім як використати обкатаний варіант європейських колег ісламофобів - залякати населення «страшними мусульманами».
27.09.2010
Оцініть статтю: 
(97 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Спортивний зал при соборній мечеті м. Луганська, в якому регіональне відділеня ВО «Свобода» угледіло екстремістів, ще навіть не відкритий. Про це «Іслам в Україні» повідомив імам Луганської соборної мечеті Мухаммад Устаз.

«Спортзал навіть ще не обладнаний. Є приміщення яке тільки передбачається, що буде спортзалом. Можливо й таке, що його взагалі не буде через брак місця для іншої діяльності», - пояснив імам.

«А, власне, у чому проблема якщо віруюча людина піклується про своє здоров'я», - додав він.

За словами Мухаммада Устаза, «Представники служб безпеки України часто є гостями у нас в мечеті, і на запрошення і без. Також нашими гостями є й представники інших відомчих структур Луганська».

Імам мечеті запросив представників «Свободи» прийти в гості до мусульман і «самим переконатися хто є хто, познайомитися ближче».

Зазначимо, це не перші нападки такого роду, швидше за все нинішня заява пов'язана з передвиборною кампанією в місцеві органи управління. Можливо через кризу ідей у піарників «Свободи» не залишилося варіантів, окрім як використати обкатаний варіант європейських колег ісламофобів - залякати населення «страшними мусульманами».

Зі свого боку, українські послідовники Ісламу до уваги поборників патріотизму повідомляють - серед мусульман України є татари, українці, росіяни, які є корінними жителями цієї території, які не менш зацікавлені у процвітанні їх української батьківщини.

Власкор.

Посилання на тему:

ВО «Свобода» шукає екстремістів у... спортзалі Луганської соборної мечеті

«Ісламська загроза» - ворог українських політиків для хорошого тонусу

У пошуках терористів. Хто й навіщо використовує ісламську карту в Криму

Iнший погляд на події в Криму

«Халіфат» на час виборів?

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.