Медіапродукція, що популяризує гомосексуальні стосунки, травмує дитину, - експерт

1
З точки зору жінки, чоловік-гомосексуаліст - це колосальний злочин
10.02.2011
Оцініть статтю: 
(424 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Mедіапродукція, що популяризує гомосексуальні (втім, як і будь-які інші сексуальні) стосунки, може сильно травмувати дитину. Якщо ми фіксуємо інтерес дитини на сексі раніше статевого дозрівання, то її психіка починає розвиватися по лінії сексуальності. Про це заявив сайту Телекритика сексолог, лікар-психоаналітик Едуард Лівінський.

«Медіа-простір може сформувати дитині фон реалізації її потреб. Якщо є медіапродукт, який підносить гомосексуальні відносини як суспільну норму, то хлопчикові не потрібно співвідносити свою індивідуальну норму з громадською. Наша демократія в медіа призвела до того, що індивідуальне починає диктувати умови суспільній нормі. І остання розмивається», - розповів Лівінський.

За твердженням сексолога медіапростір як раз і є тим майданчиком, на якому обговорюються стандарти суспільства, тут присутнє розмаїття точок зору. Але плюралізм думок не означає, що кожна думка дійсно вірна, що вона відповідає реальності та потребам людини.

«З точки зору жінки, чоловік-гомосексуаліст - це колосальний злочин, це навіть не хвороба. Адже традиційні сексуальні відносини - суспільна норма. Якщо для чоловіка секс це всього лише функція на певну кількість хвилин, то для жінки секс і дітонародження - зміст життя, - констатує Лівінський. - Але чоловік-гомосексуаліст буде вважати злочином вибір жінки як сексуального об'єкту. І цей злочин буде проти його особистості. А право особистості зараз стоїть вище, ніж право спільності. І між цими правами відбувається боротьба».

На думку Лівінського, сексуальність стає майданчиком, на якому це право може відстоюватися на підставі фізіологічної потреби людини.

«Медіа-простір може або сприяти реалізації нормальної статевої орієнтації, або не сприяти. Тому дитині, у якої статеві потреби не є жорстко детермінованими, не варто підносити гомосексуальні відносини як суспільну норму», - резюмував експерт.

За матеріалами «Релігія в Україні»

Посилання на тему:

Масова пропаганда сексуальності - головна причина порушення репродуктивного здоров'я молоді

Українська делегація в ПАРЄ дала мовчазну згоду на пропаганду гомосексуалізму і лесбіянства

Вседозволеність і аморальність - основні причини безпліддя в Україні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.