Молодь Криму за міжнаціональну злагоду і співпрацю народів автономії

1
Підсумком програми стане звітний проект про багатство й різноманіття всіх національностей, що проживають у Криму.
12.02.2010
Оцініть статтю: 
(473 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

22 лютого у Криму стартує молодіжна програма «Зміцнення довіри між багатонаціональною молоддю Криму», розроблена сімферопольською ініціативою «Клуб молодих лідерів» за підтримкою міжнародної миротворчої організації «Ініціативи змін».

Метою проекту є об'єднання молодих кримчан для досягнення міжнаціональної злагоди і співпраці народів автономії, розвитку і зміцнення культурних зв'язків між молоддю півострова.

Проект розрахований на групу з 25 чоловік, представників різних національностей, що проживають у Криму, які прагнуть закласти міцний фундамент миру на півострові, зруйнувати стереотипи, кліше, висвітлити достоїнства всіх народів, їхню єдність і різноманіття. Так, протягом 6 місяців група буде працювати над реалізацією цих ідей.

Організатори відзначають, що можливість стати членом багатонаціональної команди є у всіх бажаючих кримчан віком від 18 до 28 років. Підсумком програми стане звітний проект про багатство й різноманіття всіх національностей, що проживають у Криму.

«Цю програму можна назвати уроками толерантності для молодих кримчан, але не у форматі нудних лекцій і сухих доповідей, а у вигляді інтерактивних ігор, живого спілкування учасників із професійними тренерами, що мають міжнародний досвід роботи», – цитує організаторів Кримське інформаційне агентство.

За матеріалами КІА

Посилання на тему:

Представники тюркської молоді різних віросповідань підтримують кримських татар-мусульман

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.