Мусульмани прийшли на допомогу одеситам

1
Два тижні мусульмани Одеси та області збирали чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття
1
За два тижні мусульмани зібрали більше 100 великих мішків одягу
1
1
07.10.2013
Оцініть статтю: 
(273 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Положення жителів затоплених районів Одеської області досі залишається важким. Велика кількість людей опинилися в ситуації, коли будь-яка допомога буде корисною. Одеські мусульмани не змогли залишитися осторонь і вжили заходів для допомоги постраждалим сусідам.

Як повідомляється на сайті ВАГО «Альраїд», 2 жовтня 2013 року представники громадської організації «Аль-Масар» передали гуманітарну допомогу представникам Арцизької районної державної адміністрації (Одеська область) для подальшого її розподілу серед постраждалих від повені.


Два тижні мусульмани Одеси та області збирали чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття. Крім того, небайдужі віруючі приносили закуплені для постраждалих співгромадян продукти: продукти харчування тривалого зберігання. За два тижні мусульмани зібрали більше 100 великих мішків одягу.


Нагадаємо, що внаслідок сильних опадів підтоплено 449 приватних житлових будинків у населених пунктах Березино, Веселий Кут, Перемога, Червоне і Тарутине, зруйновано 91 будинок, ще 85 житлових споруд знаходяться під загрозою обвалення.


Причиною цього стали тривалі зливи і ураган. У вересні на півдні Одеської області випало близько 300 мм опадів, через які піднявся рівень води у малих пересихаючих річках Анчорак і Когильник. У трьох місцях між Березино і Арцизі зруйнована залізниця. Тимчасово перекрито рух транспорту на трасі Серпневе - Арциз - Татарбунари, припинено електро - і водопостачання, зруйновано 100 метрів газопроводу. Рятувальники евакуювали з підтоплених приватних житлових будинків близько 1000 осіб, яких тимчасово розмістили в приміщеннях сільських рад та у будинках культури.


Багато сімей втратили домашньої худоби та птиці, що загинули внаслідок повені; а також всіх заготовок на зиму.


Джерело: arraid.org

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.