Мусульмани України прибули до Саудівської Аравії, щоб узяти участь у хаджі

1
Біля гори Ухуд. Фото islam.in.ua
27.10.2012
Оцініть статтю: 
(392 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Мільйони мусульман прибули до Саудівської Аравії на хадж - паломництво до святих місць ісламу, кульмінацією якого стане Велике стояння на горі Арафат 25 жовтня. Серед паломників цього року 165 мусульман з України.

Як повідомлялося раніше, паломники з різних регіонів України 17 жовтня вилетіли з Києва в Саудівську Аравію. Спочатку паломники прибули в Медіну, після попрямують до Мекки.
У Медіні паломники відвідали гору Ухуд, мечеть Куба, мечеть Киблятейн, мечеть під назвою “7 мечетей”. Завтра група попрямує в Мекку.

У ці дні паломникам належить побувати в долині Міна, на горі Арафат, здійснити обряд побиття камінням стовпів, що символізують диявола і обхід навколо Кааби. Також паломники, як і всі мусульмани світу, будуть святкувати Курбан-Байрам - свято жертвоприношення, який в цьому році буде відзначатися з 25 по 28 жовтня.

5 листопада мусульмани України вилітають з аеропорту Джидди в Україну.

Хадж є одним із стовпів Ісламу і обрядом поклоніння, який хоча б раз у житті повинен виконати кожен правовірний, хто має таку можливість і достатню кількість праведно зароблених коштів.

Власний кореспондент в Саудівській Аравії

Теги: хадж, паломництво, Медіна, Іслам в Україні, Іслам, мусульмани, умра, українці
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.