«Наша Ряба»: халяльна високоякісна курятина тепер доступна в усіх українських супермаркетах

1
Позначатися така продукція буде спеціальним кодом "ДЕРЖВЕТНАГЛЯД" (23-07-32). Цей код, а також вказане місце виробництва («Миронівська птахофабрика», Черкаська обл., Канівський район, с .Степанці) покаже, що продукт відповідає нормам Шаріату
20.01.2012
Оцініть статтю: 
(250 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

У мусульман України з'явилася можливість купувати куряче м'ясо і субпродукти, що відповідають вимогам стандарту «халяль», у будь-якому місті країни.

Раніше мусульмани України мали можливість купувати таке м'ясо лише у спеціалізованих магазинах у великих містах або місцях компактного мешкання мусульман. Тепер, завдяки угоді, яку уклав ІАЦ «Альраїд» з відомим в Україні виробником курятини і субпродуктів «Наша Ряба», курятина халяль є доступною в усіх торгівельних пунктах, що займаються реалізацією продукції ТМ «Наша Ряба».

Сертифікацією продуктів, дозволених для вживання мусульманам, займаються компетентні органи. Як уточнює сайт halal.in.ua, використання стандарту «халяль» у торгівельних марках, фірмових і комерційних назвах, регулюється спеціальним міжнародним кодексом.

Позначатися така продукція буде спеціальним кодом "ДЕРЖВЕТНАГЛЯД" (23-07-32). Цей код, а також вказане місце виробництва («Миронівська птахофабрика», Черкаська обл., Канівський район, с .Степанці) покаже, що продукт відповідає нормам Шаріату та є придатним для вживання мусульманами, навіть за відсутності на ньому маркування «Халяль» і логотипу «Альраїд».

Додаткову інформацію з цього приводу можна отримати за телефоном: +38(044) 490-99-00.


Мусульманин завжди приділяє своїй їжі значну увагу, адже вимоги до неї надано самим Всевишнім у Священій книзі - Корані. Саме тому можливість придбання курячого м'яса «халяль» настільки важлива для послідовників Ісламу в Україні.


За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:
Вперше в Україні провідним виробником налагоджене виробництво халяльної курятини
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.