Президента України закликали легалізувати гомосексуалізм – конфесії категорично проти

1
Українські конфесії категорично проти проти легалізації одностатевих партнерств. (Фото: love-contra.org)
06.03.2010
Оцініть статтю: 
(326 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Представники гей-руху просять Президента України Віктора Януковича забезпечити в Україні громадянську рівність для сексуальних меншин. При цьому автори документу некоректно цитують Декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо негативного ставлення до явища гомосексуалізму та інші документи, заявляючи про нібито підтримку їх ініціатив з боку віруючих та керівництва основних конфесій.

Про це йдеться у зверненні до Глави держави, яке від імені 25 ЛГБТ-організацій поширив Гей-Форум України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Автори звернення стверджують, що “в нашій країні повинно бути забезпечено повну громадянську рівність для гомосексуальних, бісексуальних і трансґендерних людей”, зокрема шляхом прийняття комплексного антидискримінаційного законодавства та легалізації одностатевих “сімей”.

Представники гей-спільноти вважають, що Віктор Янукович став "першим українським політиком, який висунув законодавчі ініціативи щодо забезпечення громадянської рівності геїв і лесбійок", посилаючись на урядовий проект нової редакції Трудового кодексу України (№ 1038-1 від 28.08.2003 р.), який у своїй первинній редакції передбачав заборону дискримінації у сфері трудових відносин на підставі сексуальної орієнтації.

Викривлення фактів

У зверненні також наведена вирвана з контексту цитата з Декларації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)» від 15.05.2007 року та викривлено зазначена позиція Церков щодо цього, чим автори документу, схоже, намагались створити уявлення про підтримку Церквами, їхнім керівництвом та віруючими подібних аморальних явищ.

Варто відзначити, що у Декларації, яку підписали 19 глав конфесій – членів ВРЦіРО, серед іншого зазначено: “Ми виступаємо категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти пропагування одностатевої сексуальності”.

“Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства й особистості. Ми проти того, щоб гомосексуалізм пропагувався, як варіант норми статевого життя, і щоби держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків”, – йдеться у Декларації ВРЦіРО, з тексту якої у зверненні гей-спільноти був процитований лише перший рядок.

Нагадаємо, що у січні 2010 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та окремо глави низки конфесій направили звернення до представників української влади, в тому числі особисто до Віктора Януковича як керівнику парламентської фракції Партії регіонів, з проханням “врахувати позицію української громадськості, в тому числі Церков і релігійних організацій, яка категорично заперечує підтримку Україною на міжнародному рівні [зокрема в ПАРЄ – прим. ІРС] та впровадження в нашій державі будь-яких ініціатив, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму та спроб легалізації одностатевих відносин”.

Така позиція, задекларована українськими Церквами, знаходить підтримку також і в суспільстві. Згідно даних різних соціологічних опитувань переважна більшість українських громадян мають негативне ставлення до ідеї легалізації одностатевих відносин.

Ще раніше, у листопаді 2006 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила Відкритий лист з приводу ініціатив легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств). Глави конфесій з глибоким занепокоєнням відзначили наявність в нашій державі спроб законодавчо встановити так звані одностатеві шлюби або зареєстровані одностатеві партнерства.

У Відкритому листі ВРЦіРО зазначалось, що представники громадських ЛГБТ-організацій у своїх заявах “намагаються змішати поняття толерантного ставлення до осіб, які мають нетрадиційну статеву орієнтацію, з толерантним ставленням до самого явища збоченої сексуальності. …Священні Писання наших релігій однозначно свідчать, що сексуальні відносини між представниками однієї статі є важким гріхом”.

Тому Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій від імені представлених в ній основних християнських, юдейських та мусульманських конфесій України звернулась до Верховної Ради України з пропозицією чітко та не двозначно зафіксувати у законах нашої держави те, що подружжя (сім’ю) можуть створити виключно чоловік і жінка.

Разом з цим духовні лідери також заявили, що “готові у відкритій дискусії обстоювати погляд на дану проблему”, викладений у документах ВРЦіРО, та при цьому зауважили: “Ті, хто бажає побороти будь-які гріховні потяги й пристрасті, завжди знайдуть допомогу в наших конфесіях”.

Відношення Ісламу до гомосексуалізму

Гомосексуальні відносини суворо заборонені Ісламом. Вони суперечать задуму Творця, Який створив людей парами, про що неодноразово говориться у Корані: «...і створили Ми вас парами» (Коран, 78:8); «О люди! Бійтеся вашого Господа, Який створив вас з однієї душі і створив з неї пару їй, а від них поширив багато чоловіків і жінок» (Коран, 4:1).

Про Божественний гнів як головне покарання за гомосексуалізм попереджає історія, що міститься у Корані: «І Лута... от сказав він своєму народу: «Невже ви будете робити мерзенність, коли ви бачите? Невже ви будете приходити до чоловіків із пристрастю замість жінок? О, ви народ неосвічений!» І відповіддю народу його було те, що вони сказали: «Виведіть рід Лута з вашого селища: адже вони – люди, які хочуть бути чистими». Ми врятували його і його родину, крім його дружини, яку Ми зробили такою, що залишилася. І пролили Ми на них дощ; і поганий дощ тих, кого перестерігали!» (Коран, 27:54–58).

Однозначна заборона гомосексуалізму і лесбіянства встановлена наступним хадісом Пророка (хай благословить його Аллах і вітає): «Чоловік не повинен дивитися на аурат іншого чоловіка, так само як і жінка – на аурат іншої жінки. Чоловік не повинен спати під одним покривалом з іншим чоловіком, а жінка – з іншою жінкою». Ауратом для представників однієї статі є область тіла між талією і коліньми.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

ПАРЄ не вдалося легалізувати содомію через опозицію Церков і релігійних організацій, у тому числі українських

ВРЦіРО закликає українську делегацію у ПАРЄ виступити проти легалізації одностатевих партнерств у Європі

Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими

Папа Римський закликав рятувати людство від гомосексуалізму

Відношення мусульман до гомосексуалістів (фатва, російською мовою)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.