Сирійська діаспора в Україні закликала повстанців відпустити Анхар Кочнєву

1
"Сирійський дім" закликає повстанців не дискредитувати революцію і відпустити українську журналістку.
14.12.2012
Оцініть статтю: 
(512 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Сирійська діаспора в Україні опублікувала звернення до повстанців із закликом забезпечити безпеку викраденої в Сирії української журналістки Анхар Кочнєвої і через гуманітарні місії та посольства вивезти її з країни.

У тексті звернення "Сирійського дому", який отримала редакція сайту "Іслам в Україні", зазначається, що факт співпраці Анхар Кочнєвої з сирійським режимом не може бути виправданням викраденню і погрозам позбавити життя журналістку.


У зверненні також зазначається, що ситуація з викраденням Анхар Кочнєвої обговорювалася з представниками сирійського та інших арабських земляцтв, а також з низкою громадських та релігійних організацій.


"Закликаємо всіх вас ставитися до пані Анхар у відповідності з ученням нашої благородної релігії, її культурою і традиціями, і забезпечити безпеку пані Анхар через міжнародні гуманітарні організації Червоного півмісяця і Червоного хреста, передати її в руки посольства України в Сирії і вивезти її з країни", - йдеться у зверненні.


"Український народ - народ миролюбний, з яким у нас уже давно налагоджені дружні стосунки. Уряд України підтримував зустрічні ініціативи арабських і українських сторін, завжди ідучи назустріч зміцненню двосторонніх відносин. З початку громадянської війни в Сирії Україна на офіційному рівні завжди підкреслювала необхідність захисту мирних жителів, забезпечення народної безпеки і пошук політичних рішень конфлікту. Україна також брала участь у конференції «друзів Сирії» пройшла в Туреччині, не кажучи вже про її позиції в ООН і Раді з прав людини.


Революція в Сирії була організована в ім'я свободи і честі. Вона знайшла підтримку не тільки серед сирійського народу, але й на міжнародному рівні в тому числі. Нам добре відомо, на які величезні жертви йдуть громадяни Сирії - кількість загиблих перевищила 40 тис. осіб додатково до десятків тисяч поранених і заарештованих, не кажучи про тих, хто був змушений тікати з країни. Однак все це жодним чином не дозволяє нам, сирійцям, здійснювати викрадення, дискредитуючи тим самим революцію і спотворюючи благородне обличчя сирійського народу", - ідеться в тексті звернення "Сирійського дому" до повстанців.


Іслам в Україні за інформацією "Сирійського дому"


Матеріали по темі:


13.12.2012 - В’ячеслав ШВЕД: Росія більше не зможе перекривати кисень в усуненні Асада - Газета "День" №228, (2012)


13.12.2012 - Новий поворот у справі про викрадення української журналістки: погрози на адресу всіх українців у Сирії


05.12.2012 - Мухаммад Зайдійя: «Режим Асада вигнав священика-єзуїта за заупокійну месу по опозиціонеру ... хто після цього пригнічує християн?»


24.11.2012 - Сирійська революція: поворотний пункт розвитку


24.11.2012 - Число сирійських біженців перевищило 440 тисяч


10.07.2012 - «Точка неповернення»: в Росії згодні з «єменським сценарієм» догляду Асада. Що може отримати або втратити в цьому випадку Україна?


18.03.2012 - Переможна хода політичних партій поміркованого ісламу - визначна особливість сучасного етапу «Арабської весни»


29.02.2012 - Росія «грає у свої ворота» на сирійському полі


07.02.2012 - Мусульманські організації України виcловили солідарність з сирійським народом


29.09.2011 - Близькосхідна політика України: нові виклики


17.04.2007 - В Дамаску відбудеться конференція з проблем мусульманського світу

Ще на тему: політика, міжнародні відносини, Сирія, Асад, Новини в світі, Анхар Кочнєва
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.