Текст Указу Президента України №615/2010

Текст Указу Президента України №615/2010
17.05.2010
Оцініть статтю: 
(379 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Про додаткові заходи з облаштування кримських татар, інших осіб, депортованих за національною ознакою, та їх нащадків, які повернулися чи повертаються на постійне місце проживання в Україну.

З метою вирішення актуальних питань облаштування кримських татар, інших осіб, депортованих за національною ознакою, та їх нащадків, які повернулися чи повертаються на постійне місце проживання в Україну, постановляю:

1. Кабінету Міністрів України:

1) проаналізувати в місячний строк стан виконання нормативно-правових актів, що спрямовані на поліпшення соціально-економічної ситуації в Автономній Республіці Крим, облаштування кримських татар, інших осіб, депортованих за національною ознакою, та їх нащадків, які повернулися на постійне місце проживання в Україну, і за результатами такого аналізу забезпечити виконання таких актів;

2) вжити в установленому порядку заходів щодо прискорення затвердження концепції державної етнонаціональної політики і програми облаштування кримських татар та інших осіб, депортованих за національною ознакою, які повернулися чи повертаються на проживання в Україну, їх адаптації та інтеграції в українське суспільство на період до 2015 року;

3) організувати роботу щодо донесення до суспільства об'єктивної інформації про депортацію з Криму кримських татар та інших осіб за національною ознакою.

2. Кабінету Міністрів України разом із Радою міністрів Автономної Республіки Крим:

1) забезпечити проведення на належному рівні заходів у зв'язку з 66-ми роковинами депортації з Криму кримських татар та інших осіб за національною ознакою, широке висвітлення цих заходів у засобах масової інформації;

2) опрацювати до 1 липня 2010 року питання щодо надання Бахчисарайському державному історико-культурному заповіднику статусу національного та внести відповідні пропозиції;

3) забезпечити до кінця 2010 року завершення формування та дальше функціонування зведеного реєстру репатріантів та членів їхніх сімей.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим сприяти вирішенню в установленому порядку питань будівництва у м.Сімферополі Соборної мечеті.

4. Представництву Президента України в Автономній Республіці Крим підготувати за участю представників кримських татар та подати до 1 липня 2010 року пропозиції щодо вдосконалення роботи Ради представників кримськотатарського народу.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

14 травня 2010 року

За матеріалами сайту президента України

Посилання на тему:

В.Янукович зустрівся з представниками Меджлісу кримськотатарського народу

В.Янукович сприяє вирішенню питання будівництва Соборної мечеті

Україна розробить національну програму підтримки кримськотатарського народу, - В.Янукович

Янукович - нащадок литовських татар епохи хана Тохтамиша

Президента закликали вирішити конфлікт із Соборною мечеттю у Сімферополі

Кримські татари просять Віктора Януковича сприяти виділенню земельних ділянок

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.