У Харкові відбулася перша весняна зустріч для мусульманок

У Харкові відбулася перша весняна зустріч для мусульманок
16.03.2011
Оцініть статтю: 
(203 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В Ісламському культурному центрі міста Харкова громадська організація «Аль-Манар», що входить до складу Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд», провела жіночу весняну конференцію. Захід було присвячено питанню, що сотні років хвилює людство: «Чого хоче жінка?»

На конференції прийшли понад 80 дівчат та жінок різних вікових груп, соціальних статусів і віросповідань. Вони разом відзначили настання весни та обговорили найважливіші для жінок бажання і шляхи їх втілення.

Перша весняна зустріч жіночого клубу почалася з читання Священного Корану і невеликого репортажу, проведеного напередодні зборів, де свою думку змогли висловити жінки, чоловіки і навіть діти. Найцікавіше, що більшість поглядів на жіночі бажання були дослівно однаковими: любов і сімейне щастя, діти, освіта та кар'єра, але були й набагато більш ліричні бажання: увага, розуміння, повага, мир, благополуччя, впевненість у завтрашньому дні і багато іншого.

«Весняна зустріч жіночого клубу пройшла в атмосфері радості і домашнього затишку, - розповіли сестри і гості ісламського центру. - Жінки разом прославляли Всевишнього Аллаха, слухали доповіді про те, як реалізувати себе в цьому житті з користю для майбутнього, як досягти впевненості в чоловікові і сімейного щастя і, нарешті, як досягти впевненості в завтрашньому дні».

По завершенню конференції її учасники дійшли висновку, що досягти тривалого, безперервного щастя неможливо без щирої віри у Всевишнього Аллаха і дотримання Його коранічних орієнтирів. Бо Всевишній говорить в Корані: «Ця книга [Коран] - немає сумніву в тому - керівництво для богобоязливих, тих, хто вірує в потаємне і вистоює молитву і з того, чим Ми їх наділили, витрачає, і тих, хто віруть в те, що послано тобі і що послано до тебе, і в майбутньому житті вони переконані. Вони на прямому шляху від їх Господа, і вони – ті, хто досягли успіху». (Коран 2:2-5)

Зустріч була завершена короткометражним комедійним фільмом про діяльність жіночого клубу.

Всі присутні отримали брошури, присвячені обговорюваній темі, диски, а також змогли ознайомитися та придбати ісламську літературу.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Новини

У Вінниці пройшла весняна зустріч для мусульманок

У Сімферополі відбувся всекримський конкурс кулінарів серед мусульманок

Українські мусульманки розвиваються й удосконалюються в ім'я Всевишнього

«Досягнув успіху той, хто очистив душу...» - семінар для мусульманок

Мусульманки Києва зустрілися «під покровом благородства і краси...»

Мусульманки Києва провели круглий стіл на тему «Іслам без кордонів»

У Києві відбувся семінар-тренінг для українських мусульманок

Огляд преси

Мусульманки в Україні живуть в гармонії з власною вірою (Kyiv Post)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.