У Харкові відбувся семінар-тренінг для мусульманок, які працюють на шляху Всевишнього

У Харкові відбувся семінар-тренінг для мусульманок, які працюють на шляху Всевишнього
28.03.2011
Оцініть статтю: 
(262 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

26-27 березня у Харкові відбувся вже традиційний семінар-тренінг з питань ознайомлення з Ісламом й активної колективної роботи в жіночих відділах ісламських громадських організацій у містах України.

Організатором цієї зустрічі виступила Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд».

За словами організаторів, про те, що актуальність порушених питань з кожним роком зростає, свідчить кількість присутніх активісток. Більше сорока жінок відвідали семінар-тренінг, де активно обговорювали проблеми, з якими вони стикаються у ході роботи на шляху Всевишнього, і перспективи їх подолання.

Відкрив збори Сейран Аріфов, директор Школи Хафізів і заступник голови ВАГО «Альраїд», який нагадав про відповідальність, покладену на кожного мусульманина.

Також лектор наголосив на тому, що для донесення істини людям, кожна мусульманка повинна стати прикладом для наслідування.

Інтерес аудиторії викликала лекція устаза Шаді Отман, директора Ісламського культурного центру «Аль-Манар», який висвітив питання роботи в команді.

«Секрет успіху колективної роботи полягає у тому, що кожен доповнює один одного, адже Аллах створив нас різними», - зазначив лектор. «Для того, щоб підняти важкий стіл потрібно, щонайменше, дві людини», - навів приклад устаз, - «а для того, щоб донести істину потрібний колектив».

Лекційна програма була завершена нагадуванням сестри Віри Фриндак про те, що кожен мусульманин повинен підготувати також особистий звіт на Судний День.

Практична частина

Як показує досвід, для ефективного засвоєння матеріалу теорію потрібно підкріплювати практикою. Тому особливу увагу організатори приділили практичній частині, проводячи на другий день заходу тренінги, де жінки повинні були знайти причини труднощів, які виникають у роботі у своїх містах, та шляхи їх подолання.

Справитися з цим завданням допомогла відповідальна за зв'язки з громадськістю і ЗМІ ВАГО «Альраїд» Ольга Фриндак, яка провела тренінг і допомогла проаналізувати проблеми, що склалися.

Підводячи підсумки, організатори й учасниці заходу відзначили його по-справжньому «домашню обстановку», яка сприяла близькому знайомству сестер і обміну досвідом у роботі на шляху Всевишнього.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

У Харкові відбулася перша весняна зустріч для мусульманок

У Вінниці пройшла весняна зустріч для мусульманок

У Сімферополі відбувся всекримський конкурс кулінарів серед мусульманок

Українські мусульманки розвиваються й удосконалюються в ім'я Всевишнього

«Досягнув успіху той, хто очистив душу...» - семінар для мусульманок

Мусульманки Києва зустрілися «під покровом благородства і краси...»

Мусульманки Києва провели круглий стіл на тему «Іслам без кордонів»

У Києві відбувся семінар-тренінг для українських мусульманок

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.