У Константинівці завершився 6-ий щорічний табір-семінар на природі

У Константинівці завершився 6-ий щорічний табір-семінар на природі
13.07.2011
Оцініть статтю: 
(367 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

У Константинівці (Донецька обл.) з 8 по 10 липня пройшов 6-ий щорічний табір на природі, який зібрав близько 80-ти учасників із Донбасу, Києва і Харкова. Всіх їх – представників понад 10 національностей, серед яких українці, росіяни, татари, лезгини, узбеки, аварці, грузини, талишці, а також палестинці, лівійці, єменці та йорданці – об'єднав Іслам.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд» і Духовне управління мусульман України «Умма».

Відразу ж після проведення п'ятничної молитви в нещодавно відкритій мечеті, що вже стала визначною пам'яткою міста, організатори й учасники табору вирушили у заздалегідь розбите наметове містечко на березі водоймища.

У таборі були передбачені місця для здійснення щоденної п'ятикратної молитви, для приготування триразового харчування, а також майданчик для спортивних ігор.

Протягом трьох благословенних днів мальовничий куточок Константинівки став свідком братерства, взаєморозуміння, єдності і любові заради Аллаха.

Під час занять у таборі були прочитані п'ять лекцій на такі теми як «Іслам - золота середина», «Єдність у роботі на шляху Аллаха», «Фікх мусульманських меншин у Європі», «Райські Сади» і «Наближення Рамадана», підготовлені імам-хатибами Хабібутдіновим Ринатом, Хуснутдіновим Рустамом, Мухаммадом Алустазом і муфтієм ДУМУ «Умма» Ісмагіловим Саїдом.

Також учасники табору почули десять незабутніх історій про сподвижників пророка Мухаммада (мир йому і благословення) і вкотре були вражені глибоким розумінням Ісламу цим першим поколінням мусульман, хай буде задоволений ними Всевишній Аллах.

П'ятикратне звучання азану, слова вихваляння Аллаха, благословення пророкові Мухаммаду й мелодійне читання аятів і сур зі Священного Корана - все це буквально заряджало собою все довкола, створюючи враження, що живеш у ті світлі часи, коли слово Аллаха і шлях Його посланника (мир йому і благословення) були понад усе.

Організатори щиро дякують учасникам табору за активність і молять Всевишнього Аллаха зміцнити братню любов у серцях мусульман.

За матеріалами «Іслам у Донбасі»

Посилання на тему:

В Авдіївці на березі річки Кам’янка пройшов літній мусульманський семінар

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.