У Кримській школі хафізів відбувся семінар для підлітків та їх батьків

1
Головний принцип, який варто використовувати батькам, щоб не помилитися, - бути найкращим другом для своєї дитини.
04.01.2011
Оцініть статтю: 
(458 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

З 29 по 30 грудня у Кримській вищій школі хафізів пройшов щорічний культурно-виховний семінар для учнів школи, їхніх батьків, а також викладачів і вихователів.

Першого дня в молитовному приміщенні школи зібралося близько 20 підлітків, яким імам і хатиб Ісламського громадського центру міста Києва шейх Імад Абу аль-Рубб розповів про головні причини, за яких виникають проблеми і непорозуміння з батьками, а також шляхи їх подолання та вирішення.

Шейх зробив акцент саме на підлітках, оскільки в цей період у людини формується характер, виникає бажання бути схожим на своїх однолітків і наслідувати їм у всьому.

Головний і найважливіший спосіб зберегти себе та свою віру у віці, про який говорив шейх, полягає у виборі праведного кола спілкування.

«Якщо твої друзі богобоязливі та праведні, вони ніколи не будуть підбурювати тебе на заборонені вчинки», - звернувся шейх до кожного присутнього в залі.

З цього ж дня всі учасники семінару погодилися взяти участь в організації мусульманських підліткових груп у соціальних мережах, куди будуть запрошувати всіх своїх друзів і товаришів.

Крім учнів школи на семінар були запрошені їх батьки. Шановні лектори розповіли їм, як слід виховувати своїх дітей у підлітковому віці.

Головний принцип, який варто використовувати батькам, щоб не помилитися, - бути найкращим другом для своєї дитини.

«Вислухати його розповіді, наче він розмовляє не зі своєю матір'ю або батьком, а з другом чи подругою, і в потрібний момент дати вірну пораду. Якщо підліток буде відчувати страх перед батьками, то він намагатиметься приховати все, що робить», - підсумував шейх.

Подібні семінари для підлітків, віком від 14 до 18, вже стали традиційними.

Вони проводяться для учнів школи хафізів із метою збереження їх ісламської ідентичності, правильного розуміння того періоду, який вони переживають і застереження від можливих помилок, властивих цьому вікові.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Новини

Ісламські діячі: Основою духовно-морального виховання молоді повинна бути віра у Всевишнього

У Сімферополі проходить конференція, присвячена духовно-моральному вихованню молоді

Питання виховання молоді стало темою науково-практичної конференції, проведеної в Криму

Статті

Педагогічний потенціал ісламу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.