У Криму видали книгу про успішний досвід міжконфесійного співіснування у Севастополі

У Криму видали книгу про успішний досвід міжконфесійного співіснування у Севастополі
24.12.2010
Оцініть статтю: 
(330 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

У Сімферополі до 20-річчя відродження мусульманської общини «Мюневвер» видали книгу Еміна Алі «Подорожі по невідомих сторінках історії Севастополя». Видання оповідає про долю Севастополя в історії Криму і всього світу, про його роль сполучної ланки між державами і народами.

На прикладах архівних даних і коротких екскурсів в історію Кримської землі книга розкриває суть і можливість співіснування мирно і без конфліктів різних конфесій і народів, що населяють цей такий невеликий і гармонійно розквітаючий у своїй толерантності півострів.

У виданні містяться матеріали про Севастопольську соборну мечеть, наводиться мусульманський календар і таблиця його відповідності григоріанському, опис основних мусульманських свят (Курбан-байрам, Ураза-байрам та ін).

Приємним доповненням для читачів стануть рецепти блюд східної кухні, улюблених у всьому світі - курячого супу-локшини, плову, шашликів, мантів та інших.

За матеріалами «Релігія в Україні»

Посилання на тему:

Відбулася презентація книги про історію розвитку Ісламу в Криму

У Сімферополі відбулася презентація книги Е. Муратової «Іслам у сучасному Криму: індикатори і проблеми процесу відродження»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.