У Сімферополі пройде ярмарок продукції халяль

1
Для отримання м'ясної продукції халяль забій тварин повинен відбуватися згідно норм Ісламу. (Фото halal.com.ua)
03.09.2009
Оцініть статтю: 
(185 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

Вперше у Криму з ініціативи Духовного управліня мусульман Криму пройде ярмарок «Шарк базари - елял махсулатлар» («Східний базар – продукція халяль»). Про це інформагентству QHA повідомили у ДУМК.

Відповідно до повідомлення, ярмарок халяль - продуктів, дозволених шаріатом до вживання, - пройде 19 вересня у м. Сімферополі на площі Радянській біля будинку кінотеатру «Сімферополь».

Зокрема, на ярмарку буде виставлена продукція виробників із різних регіонів Криму - це й продовольчі товари, і продукти баштанництва, і національні блюда, приготовлені із продукції халяль. Крім того, будуть представлені інструменти і предмети, пов'язані із кримськотатарською культурою.

За інформацією організаторів, ярмарок дозволить кримчанам перед святом Ораза Байрам (Ід аль-Фітр) придбати корисні й потрібні їм продукти і речі.

Крім того, у рамках розширеної торгівлі відбудеться концертна програма за участю зірок кримськотатарської естради.

Довідка. Халяль (halal) - це продукти харчування, вироблені відповідно до мусульманських традицій. М'ясні продукти халяль не містять свинини і її компонентів. Забій тварин здійснюється згідно вимог Ісламу.

Варто відзначити, що Іслам велить заколювати тварин найбільш швидким і найменш болісним способом — із застосуванням безшокових технологій. Згідно норм шаріату, при вмертвінні тварини інструменти для перерізання горла повинні бути добре наточені; заборонено наносити їй каліцтва, убивати електрострумом, пострілом зі зброї тощо.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Вперше в Україні провідним виробником налагоджене виробництво халяльної курятини

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.