Україна розвиває торговельно-економічну співпрацю з Іраном

1
Метою візиту українського дипломата в Урміє було вивчення потенціалу провінції Західний Азербайджан у ґалузі економіки, торгівлі, промисловості і сільського господарства
16.02.2012
Оцініть статтю: 
(229 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Іранська провінція Західний Азербайджан має великий потенціал для розвитку торговельно-економічних відносин з Україною. Таку думку висловив посол України в Ірані Олександр Самарський 14 лютого в Урміє, де він зустрівся з губернатором провінції Західний Азербайджан Вахідом Джалал-заде, повідомляє РІА Iran News.

За словами українського дипломата, названа провінція має в розпорядженні найширші можливості в різних ґалузях, і це дозволяє поширювати торговельно-економічні відносини між двома сторонами й обмінюватися інженерно-технічними послугами.

Зокрема, провінція могла б поширити експорт своєї продукції в Україну.

Вахід Джалал-заде, у свою чергу, зазначив, що провінція Західний Азербайджан готова співпрацювати з Україною в таких ґалузях, як сільське господарство і промисловість. Вона також має великий потенціал у ґалузі туризму.

Зазначимо, що метою візиту українського дипломата в Урміє було вивчення потенціалу провінції Західний Азербайджан у ґалузі економіки, торгівлі, промисловості і сільського господарства.

Нагадаємо, що раніше іранська сторона заявила про готовність співпрацювати з Україною в ґалузі енергоносіїв. При цьому вже ведуться переговори з постачання іранської нафти та газу в Україну.

За матеріалами РІА Iran News

Посилання на тему:

Новини

Сергій Тігіпко: Співробітництво України з Іраном має великий потенціал

Продукція кременчуцького заводу затребувана в Ірані

Новий посол Ірану має грандіозні плани щодо товарообміну з Україною

В. Янукович сподівається на ефективне співробітництво з країнами Сходу

Статті

Як ісламська економіка працює в Ірані

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.