В Сімферополі до Курбан-байраму пройде ярмарок продукції халяль

Human Rights Watch: Україна вороже ставиться до шукачів притулку і дискримінує частину своїх громадян
1
Виставка халяль продуктів проводиться у Сімферополі з ініціативи Духовного управління мусульман Криму.
1
25.11.2009
Оцініть статтю: 
(348 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

26 листопада з 10 до 16 години у кримській столиці на площі Радянській у приміщенні кінотеатру «Сімферополь» пройде ярмарок «Шарк базари - елял махсулатлар» («Східний базар – продукція халяль»). Про це інформагентству QHA повідомив один з організаторів ярмарку, директор ТОВ «Іман» центр стандартизації і сертифікації елял продукції» Енвер Сари.

На ярмарку, організованому спеціально до свята Курбан-байрам, будуть представлені продовольчі товари, кондитерські вироби, продукти баштанництва, напівфабрикати та багато іншого. Тут також можна буде знайти різні сувеніри, роботи кримськотатарських майстрів, мусульманський одяг.

Крім того, відвідувачі ярмарку зможуть насолодитися концертною програмою за участю кримськотатарського народного ансамблю «Кирим» і ансамблю «Учан-Су».

Виставка халяль продуктів проводиться у Сімферополі з ініціативи Духовного управління мусульман Криму. Вперше вона була проведена 19 вересня цього року у Центральному парку культури і відпочинку Сімферополя. На ярмарку була виставлена продукція виробників з різних регіонів автономії.

За словами Енвера Сари, даний ярмарок не є новою ідеєю. «Це - відродження наших старих традицій. Зазвичай великі кримськотатарські свята супроводжувалися ось такими ярмарками. На ярмарок звозили найкращих овець, корів, биків, з південного берега везли виноград, інжир, хурму. Сьогоднішній ярмарок - це перша ластівка у відродженні даної традиції корінного народу Криму».

Також Е. Сари додав, що такі ярмарки планують проводити і в інших регіонах Криму напередодні різних свят кримських татар, у тому числі Ораза-байрам і Курбан-байрам.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

У Сімферополі пройде ярмарок продукції халяль

Вперше в Україні провідним виробником налагоджене виробництво халяльної курятини

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.