В. Янукович взяв під особистий контроль питання облаштування репатріантів

1
Організатори заходу запевняють, що мають намір зробити конференцію щорічною і запрошувати до участі в ній кращих фахівців з проблематики ісламу
В. Янукович взяв під особистий контроль питання облаштування репатріантів
1
18.05.2010
Оцініть статтю: 
(172 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Президент України Віктор Янукович особисто контролює питання, пов'язані з облаштуванням раніше депортованих громадян. Про це журналістам повідомив голова кримського парламенту Володимир Константинов у Сімферополі 17 травня.

«Президент України Віктор Янукович взяв на себе зобов'язання, що він усі проблеми бере під свій особистий контроль», - сказав Володимир Константинов.

Він зазначив, що Україна, єдина з країн СНД, несе всю вагу з облаштування репатріантів, забезпечуючи цивілізованість і безконфліктність цього процесу. «У кримських татар не може бути претензій до держави Україна», - вважає спікер.

Володимир Константинов запевнив, що всі соціально-економічні проблеми депортованих (кримських татар, вірмен, болгарів, німців, ін) будуть вирішені, тому що для цього є політична воля.


Спікер вважає, що більша частина проблем репатріантів могла бути вирішена в попередні п'ять років, проте третій Президент України Віктор Ющенко обманув сподівання кримських татар.

У свою чергу, голова Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлют Чавушоглу, що відвідав Крим напередодні 66-ї річниці Депортації, привітав підписання В. Янковичем указу про додаткові заходи з облаштування кримських татар.

М. Чавушоглу сподівається, що указ «послужить початком нового й позитивного розділу» у соціально-економічному й політичному житті кримських татар в Україні.

Як повідомлялося раніше, Віктор Янукович, зокрема, доручив Кабінету міністрів України прискорити затвердження концепції державної етнонаціональної політики й програми облаштування кримських татар та інших депортованих за національною ознакою до 2015 року і проаналізувати виконання нормативно-правових актів, спрямованих на облаштування репатріантів.

За матеріалами «КІА» і «Кримський світ»

Посилання на тему:

Президент розпорядився належним чином відзначити річницю Депортації

В.Янукович зустрівся з представниками Меджлісу кримськотатарського народу

Депортація 1944. Від усвідомлення минулого до гідного майбутнього

В.Янукович сприяє вирішенню питання будівництва Соборної мечеті

Україна розробить національну програму підтримки кримськотатарського народу, - В.Янукович

Янукович - нащадок литовських татар епохи хана Тохтамиша

Кримські татари просять Віктора Януковича сприяти виділенню земельних ділянок

В парламенті зареєстрований законопроект, що передбачає повернення майна депортованим

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.