«Як створити родину, якою буде задоволений Всевишній» — питання, що зібрало мусульман Донбасу

1
Семінар спрямований допомогти мусульманським сім'ям у взаєморозумінні і вихованні дітей
24.04.2013
Оцініть статтю: 
(355 оцінки)
eugen
Зображення користувача eugen.

У рамках каравану, що вже стартував у Свердловську Луганської області «Мусульманська сім'я на Донбасі. Традиції і реальність», в неділю, 21 квітень 2013 в Ісламському культурному центрі «Аль-Амаль» м. Донецька відбувся сімейний семінар. Головною темою заходу було «Створення сім'ї, якою задоволений Всевишній».

Захід зібрав мусульман Донецька, Луганська, Костянтинівки, Тореза та інших міст регіону. Перша частина програми семінару включала в себе тему «Повчання Пророка Мухаммада, мир йому і благословення, в вирішенні сімейних непорозумінь» про відносини чоловіка і дружини в рамках ісламу, ролі кожного з подружжя в сім'ї - і все це через призму сунни Посланця Аллага.


У другій частині було відкрито тему виховання дітей в сучасній мусульманській сім'ї і ті проблеми, з якими стикаються батьки. У ході обговорення лектори торкнулися важливості виховання дитини обома батьками, їх злагодженої «роботи» у цьому напрямку, а також важливості і необхідності релігійної освіти дітей. Крім того було проведено невеликий психологічний тест, який виявляє рівень конфліктності людини. Кожен зміг сам оцінити отриманий результат і, можливо, щось нове дізнатися про свій характер.


За словами організаторів, семінар спрямований допомогти мусульманським родинам у взаєморозумінні і вихованні дітей, а неодруженим мусульманам і мусульманкам вибрати свою другу половину так, як вибирали її для себе Посланець Аллага, мир йому і благословення, і його сподвижники.


Джерело: Іслам на Донбасі

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.