Британський суд лобіює інтереси гомосексуалістів

1
«Годинник на спині слона» втілює у собі концепцію мультикультуралізму, культурне і наукове злиття цивілізацій
1
Cуд назвав традиційні християнські етичні переконання «потенційно небезпечними для дітей».
1
1
17.03.2011
Оцініть статтю: 
(396 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Високий суд правосуддя, що входить до Верховного суду Великобританії, створив прецедент, який може мати серйозні наслідки для процесів усиновлення та взяття на виховання дітей віруючими сім’ями. Суд постановив, що християни з традиційними поглядами на сексуальну етику не підходять на роль прийомних батьків.

Така позиція британського суду знайшла відображення у рішенні, оголошеному 28 лютого 2011 року, копією якого володіє «Інститут релігійної свободи».

Судді постановили, що християнські переконання щодо сексуальної етики можуть бути несприятливими для дітей. Вони повністю підтримали твердження Комісії з рівності та прав людини про те, що діти ризикують «інфікуватись» християнськими моральними переконаннями.

Дане рішення суду стосується дискусії між подружжям Юніс та Оуен Джонс та міською радою міста Дербі (графство Дербішир, Англія).

Джонси звернулись до міської ради у 2007 році з проханням передати їм на виховання дитину. Проте міська рада перешкодила їх клопотанню, оскільки не схвалила відмову Джонсів щодо сприяння в ознайомленні дитини з явищем гомосексуалізму. У листопаді 2010 року обидві сторони спільно звернулись до суду з проханням винести остаточне рішення: або ж дозволити Джонсам взяти дитину на виховання, або ж заборонити це на підставі закону про рівність у зв’язку з їх християнськими переконаннями.

28 лютого 2011 року у Лондоні відбулось слухання справи. У своєму рішенні суд рішуче став на захист гомосексуального світогляду. Джонсів позбавили можливості взяти дитину на виховання у зв’язку з їх релігійними переконаннями, незважаючи на їх гарну репутацію як прийомних батьків.

Аргументуючи рішення, суд висловив думку про те, що традиційні християнські етичні переконання є потенційно небезпечні для дітей, а батьки з християнськими переконаннями не підлягають розгляду на роль потенційних прийомних батьків.

Судді зазначили, що в рішенні немає релігійної дискримінації по відношенню до Джонсів, так як їм відмовили в можливості виховувати дитину через їх погляди на сексуальну етику, а не у зв’язку з їх християнськими переконаннями.

Однак християнський правовий центр «Christian Concer» відзначив, що такі пояснення суддів не є правдоподібними та щирими, оскільки моральні погляди людини не можуть бути відділеними від їх релігійних переконань. За словами правозахисників, характер судового рішення означає, що віруючі британці, які дотримуються традиційного християнського погляду на родину, шлюб та статеві відносини й надалі зустрічатимуться з труднощами в процесах усиновлення та взяття на виховання дітей, які не є рідними чи офіційно усиновленими.

Коментуючи рішення Суду, подружжя Джонсів зазначило: «Ми хотіли запропонувати люблячий дім для дитини, що його потребує. Проте через дане рішення суду ми не знаємо як продовжити процес розгляду нашого клопотання про всиновлення».

«Нам було відмовлено через наші моральні погляди, що ґрунтуються на вірі, а дитина, ймовірно, втратила можливість отримати безпечний дім та турботливу родину. Ми не вважаємо, що наші християнські моральні погляди несуть в собі «інфекцію», всупереч тому, як вважає Комісія з рівності та прав людини. Бути християнином – це не злочин, і це не повинно перешкоджати нам виховувати дітей», – заявило подружжя Джонсів.

Генеральний директор «Christian Concer» Андреа Мінічелло Вільямс зазначила: «Те, що трапилось з Джонсами – частина тенденції, яку ми спостерігаємо останнім часом. Закон все більшою мірою тлумачиться суддями з погляду на прихильність до захисту прав гомосексуального світогляду».

За її словами, така ситуація має бути розглянута парламентом, оскільки судова влада потерпіла поразку у відстоюванні громадянських свобод і вдалась до лобіювання ідей прихильників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

«Великобританія зараз лідирує серед країн Європи з нетерпимості по відношенню до релігійних переконань», – додала пані Вільямс.

За матеріалами «ІРС»

Посилання на тему:

Медіапродукція, що популяризує гомосексуальні стосунки, травмує дитину, - експерт

У Сімферополі відбувся марш проти гомосексуалізму і проституції

Українська делегація в ПАРЄ дала мовчазну згоду на пропаганду гомосексуалізму і лесбіянства

Українські конфесії виступили на захист традиційних сімейних цінностей

Президента України закликали легалізувати гомосексуалізм

Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими

Папа Римський закликав рятувати людство від гомосексуалізму

Відношення мусульман до гомосексуалістів (фатва, російською мовою)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.