Ердоган відкриє в США Ісламський центр

Архітектурний османський стиль «Maryland Külliye» належить до традиції «Кülliye».
Архітектурний османський стиль «Maryland Külliye» належить до традиції «Кülliye».
07.08.2015
Оцініть статтю: 
(260 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган нещодавно заявив, що він відвідає США з дипломатичною місією перед запланованим проведенням G20 в південній провінції Туреччини Анталії 15–16 листопада.

Як очікується, Ердоган під час візиту в США відкриє в штаті Меріленд найбільший у світі Ісламський соціальний комплекс.

Про це пише видання Daily Sabah.

Земля, на якій зводяться будівлі Ісламського культурно-соціального комплексу «Maryland Külliye," була придбана в 1993 році, але будівництво не починалося до 2011 року.

Нині Ісламський центр штату Меріленд повідомляє на своєму сайті, що вживаються всі необхідні кроки для реалізації проекту. На будівництво молодіжного та общинного центрів, школи, що входять в комплекс, вже витрачено значні кошти, отримані від різних благодійних акцій, одна з яких — релігійна організація з Туреччини, проте центр все ще закликає робити пожертвування.

Архітектурний османський стиль «Maryland Külliye» належить до традиції «Кülliye». Зокрема, він простежується в архітектурі періоду сельджуків (гілка огузів з племені киник, що належить до західних тюрків, історія — з 30-х років XI ст. — початок XIV ст.), Османської імперії, Тімурідів (середньовічна середньоазіатська династія, що правила в Мавераннахрі, Ірані, Іраку та Афганістані з 1370 р. до початку ХVI століття, а в Бадахшані — до 1585 р.)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.