Індійська поліція і ЗМІ впіймані на ісламофобії

1
Реформи ЗМІ займаються розповсюдженням брехні з метою зганьбити мусульман і посіяти у країні міжрелігійну ворожнечу.
07.01.2012
Оцініть статтю: 
(256 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Індія, як цивілізована і плюралістична країна кількох культур і рас, грає протягом усієї історії активну роль у збагаченні світової культури.


Голова Ради преси Індії і колишній верховний суддя Марканді Катджу (Markandey Katju) засудив правоохоронні органи та ЗМІ країни за те, що вони без жодних доказів звинувачують мусульман у будь-яких терактах.

Він також закликав до реформ у ЗМІ, заявивши, що вони займаються розповсюдженням брехні з метою зганьбити мусульман і посіяти у країні міжрелігійну ворожнечу, повідомляє «Іслам для всіх», посилаючись на ABNA.

Паралельно з цим, у День захисту прав меншин, мусульманські активісти із штату Уттар-Прадеш зажадали внести зміни до закону про особистий статус з тим, щоби забезпечити жінкам права, гарантовані їм шаріатом.

Вони також заявили про необхідність включити до законодавства Індії положення шаріату, що поширюються на галузь сімейного права, і підвищити вплив жінок у сферах освіти, охорони здоров'я та на державній службі.

Раніше голова Ісламської Ради з особового статусу (Islamic Personal Status Council) Саїд Мухаммад Хассан (Sayyed Muhammad Hassan) застерігав проти спроб втручання до законів про особистий статус і закят.

Він також закликав мусульманську громаду країни допомогти зберегти силу ісламського закону і припиняти будь-які спроби реформування системи закяту.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.