Союз мусульманських вчених закликав мусульман і коптів Єгипту до єдності

1
Пошуки вивезених в «Ізраїль» дітей привели до трансплантологів.
1
«IUMS закликає всіх єгиптян сприяти національній єдності всіма можливими засобами і припинити всі змови, націлені на підрив революції»
1
1
14.05.2011
Оцініть статтю: 
(178 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

Міжнародний союз мусульманських вчених (IUMS) закликав мусульман і коптів Єгипту згуртуватися у відповідь на змови, спрямовані на підрив народної єдності в країні.

«IUMS закликає своїх братів у Єгипті, мусульман і коптів, а також усі політичні сили бути пильними щодо змов проти революції», - йдеться у заяві союзу улемів, повідомляє «Ансар.ру» з посиланням на OnIslam.

Звернення союзу улемів до єгиптян пов'язане з останніми зіткненнями між мусульманами і коптами, у результаті яких загинуло не менше 12 чоловік, і понад 200 отримали поранення.

Приводом для конфлікту стали чутки про те, що новонавернену мусульманку із християнської родини тримають під замком в одній із коптських церков. Розлючений натовп підпалив одну з церков, її будівля була сильно пошкоджена.

«IUMS закликає всіх єгиптян сприяти національній єдності всіма можливими засобами і припинити всі змови, націлені на підрив революції».

«Такі інциденти не показник істинних моральних якостей єгипетського народу, який продемонстрував усьому світові велику цивілізацію Єгипту і її цінності під час революції».

Єгипетські активісти планують у суботу провести спільний мітинг коптів і мусульман, у якому візьмуть участь в тому числі і шейхи з Аль-Азхара. Метою мітингу буде просування ідеї національної єдності і відмови від насильства.

За матеріалами «Ансар.ру»

Посилання на тему:

Мусульмани та християни Єгипту прагнуть до реальної тісної співпраці

Як прояв солідарності мусульмани Єгипту прийдуть на різдвяну службу

Мета теракту в Єгипті – нацькувати на мусульман прихильників інших релігій, - муфтій Саудівської Аравії

Мусульмани України засуджують напад на церкву в Єгипті і закликають єгипетський народ об'єднатися

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.