Оголошено творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди Дня матері

03.02.2016
Оцініть статтю: 
(508 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Співпраця Туреччини та України у різних сферах постійно поглиблюється. Задля ближчого знайомства двох народів і формування в них культури співіснування провідні науковці, бізнесмени й митці обох країн створили Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», який ініціює та реалізує багато проектів заради розвитку дружніх стосунків між Туреччиною та Україною, забезпечення знайомства інтелектуалів обох країн, сприяння культурному обміну між двома державами.

Так, днями «Сяйво» разом з Міністерством освіти і науки України оголосили творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами», який проводитиметься з 15 лютого по 15 квітня 2016 року серед учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів із нагоди Дня матері.

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме журі. Крайній термін їх подання — 15 квітня 2016 року. Роботи, написані українською мовою, надсилаються в електронному форматі на адресу: listdomami@gmail.com

Урочисте нагородження переможців конкурсу спеціальними нагородами й подарунками відбудеться в Києві (про час і місце буде повідомлено додатково).

З докладнішою інформацією щодо конкурсних робіт можна ознайомитися у Регламенті Конкурсу, а також за телефонами: 500-71-03, моб.: 093 542-75-45 (Бакишли Софія Василівна — співробітник громадської організації «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво»; м. Київ, вул. Саксаганського, 3, поверх 3).

Довідково:

Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» (Işık) створено у жовтні 2013 року у Києві. Його мета — забезпечення зближення українського і турецького народів шляхом організації різноманітних заходів у галузі культури, мистецтва та освіти. Центр «Сяйво» підтримує ініціативи щодо підготовки й розвитку програм та проектів, спрямованих на духовний, інтелектуальний і соціальний розвиток особистості, і особливо — на розкриття її творчого потенціалу, координуючи їхнє впровадження у життя.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.