Ані Україна, ані Євросоюз не визнають незаконних виборів в окупованому Криму

Ані Україна, ані Євросоюз не визнають незаконних виборів в окупованому Криму
©сайт Президента України
16.03.2018
Оцініть статтю: 
(410 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна не визнавала і ніколи не визнає проведення виборів президента Росії на незаконно окупованих нею територіях і закликає вжити санкцій щодо осіб, які причетні до організації цього процесу.

— У контексті російських президентських виборів наступної неділі я чітко заявив, що Україна не визнає фейкові президентські вибори на тимчасово окупованих територіях, бо і там росіяни збираються проводити так зване голосування. Ми впевнені в тому, що необхідно запровадити санкції проти осіб, які причетні до організації незаконного виборчого процесу, — заявив Глава Української держави під час спілкування з журналістами після зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії, Високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні.

Як йдеться у повідомленні офіційного інтернет-представництва Президента України, Глава держави також зауважив, що реагуванню на фейкові вибори президента РФ в Криму і на території окупованого Севастополя була присвячена левова частка його зустрічі з Федерікою Моґеріні.

— Я закликав Європейський Союз до аналогічних дій у відповідь на незаконні так звані вибори, — повідомив Петро Порошенко. — Крім того, у контексті кампанії з боку Росії із поширення дезінформації, здійснення хакерських нападів, втручання у виборчі процеси, спрямовані проти демократичного вільного світу, зокрема ЄС та України, ми домовились посилити наше співробітництво у боротьбі з кіберзагрозами та фейковими новинами. І обмін досвідом, який буде вигідний й Україні, й Європейському Союзу.

Віце-президент Єврокомісії вкотре наголосила — Європейський Союз не визнає незаконної анексії Криму.

— Ми продовжимо цю політику невизнання, зокрема через санкції. Ми не визнаємо так звані вибори там. Ми продовжимо засуджувати це порушення міжнародного права, закликати поважати права всіх українців, зокрема кримських татар. Ми продовжимо закликати звільнити всіх затриманих та засуджених, — сказала Федеріка Моґеріні.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.