Авіаконцерн «Антонов» відмовилося від патріотичного імені для АН-178

Літак АН-178
Літак АН-178
22.12.2015
Оцініть статтю: 
(447 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Найбільшу кількість голосів для назви нового транспортного літака АН-178 отримали варіанти Амет-ХАН, Степан Бандера і Кіборг. Проте жоден з них літаку не привласнюватимуть.

Про це пише Авдет з посиланням на прес-службу підприємства «Антонов».

Як з’ясувалося, після оголошення проміжних результатів голосування у мирний перебіг конкурсу втрутилася політика, і боротьба за назву стала «приводом міжнародних політичних баталій».

«ДП „Антонов“ відомий у світі як флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання бездоганного бренду „АН“ у політичному протистоянні. Тому новий транспортний „АН“ залишається в міжнародній класифікації як " Н-178», — повідомили у прес-службі підприємства.

За два місяці, протягом яких тривав конкурс, на адресу ДП «Антонов» надійшло близько 5 тисяч пропозицій — тільки на офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук акція охопила близько 250 тисяч учасників.

Автори варіантів, які отримали найбільшу кількість голосів, були відзначені подарунками у вигляді брендованих моделей літака АН-178. Так, автором варіанта Амет-ХАН-178 визнаний користувач Фейсбук, зареєстрований під ім’ям Alim Temelli.

«Ми щиро вдячні кожному з учасників! Ваша увагу — велика честь для нас! Адже в такі непрості часи ДП „АНТОНОВ“ продовжує нести прапор одного з лідерів світового літакобудування, і така гаряча підтримка додає нам сил і бажання працювати ще більше», — запевнили у прес-службі.

Як повідомляв Avdet, народний конкурс на ім’я нового літака АН-178 стартував 22 жовтня і завершився 19 грудня. З проханням назвати літак «Амет-ХАН-178» до підприємства «Антонов» звернулися представництво Меджлісу кримськотатарського народу у Києві, Міністерство інформаційної політики України, а також Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.