Докторант Тілбурзького університету запрошує львівян на цикл лекцій «Несподіваний іслам»

Докторант Тілбурзького університету запрошує львівян на цикл лекцій «Несподіваний іслам»
Докторант Тілбурзького університету запрошує львівян на цикл лекцій «Несподіваний іслам»

Ресурсно-інформаційний центр Українського католицького університету (УКУ) «Центр Шептицького» та докторант Тілбурзького університету (Нідерланди), референт ректора в УКУ Роман Назаренко запрошують охочих львівян на цикл лекцій «Несподіваний Іслам».

— Говоритимемо про вибрані, а подекуди і несподівані (як, наприклад, про Аладдіна) теми, пов’язані з ісламом! Вони будуть контроверсійними, непростими, гострими, новими та цікавими.

Де? — Центр Шептицького, Паркова аудиторія (1-й поверх). Коли? — один раз на місяць. Перший вівторок кожного місяця (перша лекція вже 2 жовтня о 19.00). Квитки —  за посиланням. Більш докладна інформація — на сторінці події у соцмережі Facebook.

— Ким були мусульмани до приходу пророка та що таке джагілія? Спробуємо з’ясувати, як молодому арабу на ім’я Мухаммад, який не вмів писати та читати, вдалося змінити хід історії. В чому саме полягала його пророча діяльність? Серед інших релігій іслам та християнство є найбільш схожими між собою. Чи можуть християни молитися до Аллага та чи один Бог у них та мусульман? Спробуємо з’ясувати, чи це справді так та хто такі люди Писання, про яких говорить Коран? Якими є основи віри в ісламі? На всі ці питання ми будемо шукати відповіді під час нашої лекції. Ми поговоримо про міжрелігійний діалог ісламу та християнства, про Коран та Біблію, про арабський світ та політичні процеси, які в ньому відбуваються. Чому іслам асоціюють із тероризмом та яка роль ЗМІ, ІДІЛу та Боко Харам у цих процесах? Якою є роль жінки в мусульманській системі цінностей та чи різниться вона від християнської? На завершення ми спробуємо відповісти на запитання, кому належить Єрусалим та яке значення має місто, де перетинаються три релігії.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.