Джамала закликає абітурієнтів з окупованих Криму та частини Донбасу вступати в українські виші

Джамала закликає абітурієнтів з окупованих Криму та частини Донбасу вступати в українські виші
Відома співачка Джамала звернулася до абітурієнтів з непідконтрольних та окупованих територій із закликом подавати документи до українських ВНЗ
11.07.2017
Оцініть статтю: 
(505 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України разом з Міносвіти, громадськими організаціями та благодійними фондами, авторитетними особистостями та усіма небайдужими громадянами чекає мешканців з непідконтрольних та тимчасово окупованих територій України в українських вищих навчальних закладах.

На офіційному сайті МінТОТ міститься нагадування, що для абітурієнтів діє спеціальна процедура вступу, що триватиме до 30 вересня.

Відома співачка Джамала звернулася до абітурієнтів з непідконтрольних та окупованих територій із закликом подавати документи до українських ВНЗ:

— Шановні випускники Криму та Донбасу! Ви всі народились в Україні. Зараз у вас дуже відповідальна мить, коли ви вирішуєте своє майбутнє. Це тяжко зробити для будь-кого, а особливо для тих, хто проти власної волі залишився на окупованих територіях. У вас є можливість навчатись в Україні, яка відкрита для всього світу. Зробіть свій вибір! Мрійте, дійте і перемагайте самих себе!

Своє слово вступникам сказав також директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович:

— Любе українське юнацтво! Майбутні студенти з окупованих територій! Якщо у вас б’ється українське серце, якщо клекотить внутрішній Дніпро, приїжджайте сюди, вступайте в українські виші. Вас тут чекають! Залишайтесь з Україною!

ВІДЕО — за посиланням.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.