Голова Києва: Нехай високі ідеали, любов та добро наповнять серця всіх віруючих!

Голова Києва: Нехай високі ідеали, любов та добро наповнять серця всіх віруючих!
Голова Києва: Нехай високі ідеали, любов та добро наповнять серця всіх віруючих!
24.05.2020
Оцініть статтю: 
(23 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Київський міський голова Віталій Кличко привітав мусульманську громаду української столиці зі святом Ураза-байрам (Ід аль-Фітр).

У вітанні, оприлюдненому на офіційному порталі Києва, голова серед іншого зичить послідовникам Ісламу міцного здоров’я, наснаги, надій на краще майбутнє: 

«Вітаю мусульманську громаду Києва з Ураза-байрамом — святом, що знаменує завершення посту у священний місяць Рамадан! Цьогорічні свята, що припали на час карантину, відбуваються здебільшого в родинному колі, адже ці свідомі дії є запорукою нашої безпеки та наших рідних. Тож передусім прийміть щирі побажання міцного здоров’я вам та вашим близьким, наснаги в добрих справах і вчинках!

Нехай цей день буде сповнений надією на краще майбутнє та спонукає до духовного відродження, милосердя і приязні до ближнього. Нехай високі ідеали, любов та добро наповнять серця усіх віруючих! Радості, миру, щастя, усіляких гараздів та міцності у вірі!

З повагою Київський міський голова Віталій Кличко».

Нагадаємо, цього року місяць посту і молитви Рамадан збігся в часі із запровадженим через загрозу поширення коронавірусної інфекції карантином. У мечетях з цієї причини не правилися спільні молитви та інші масові заходи, в ісламському культурному центрі столиці вірні не збиралися вечорами на іфтари в колі одновірців. Попри послаблення обмежень, масові заходи досі під забороною, тому святкову молитву з нагоди Ід аль-Фітр мусульмани відправили вдома, разом із сім’ями.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.