Імам сєвєродонецької мечеті привітав одновірців, що живуть на окупованих територіях Луганщини

Імам сєвєродонецької мечеті привітав одновірців, що живуть на окупованих територіях Луганщини
Імам сєвєродонецької мечеті привітав одновірців, що живуть на окупованих територіях Луганщини
06.06.2019
Оцініть статтю: 
(61 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Місто Сєверодонецьк Луганської області останні п'ять років грає роль обласного центру: після окупації частини области й самого Луганська саме сюди були евакуйовані українські держустанови, органи державної та обласної влади, багато організацій та закладів. Саме в Сєвєродонецьку функціонує єдиний на підконтрольній території области ісламський культурний центр і мечеттю при ньому.

4 червня мусульмани відзначили тут Рамадан-байрам — свято, що завершує місяць посту. Перед молитвою їх привітав імам сєвєродонецької мечеті, керівник релігійної організації «Бісмілля» Тимур Берідзе. Одновірці, що перебувають на окупованій території та не могли долучитися до молитви й урочистостей з нагоди свята на вільній української землі, почули слова привітання завдяки соцмережі «Фейсбук», де Тимур Берідзе розмістив відеоролик:

— Дорогі брати і сестри! Скінчився ще один благословенний місяць Рамадан, що був для мене тридцять восьмим та одним із найліпших у моєму житті. Напевно, тому, що я його добре додержував. Як керівникові єдиною мусульманської громади на підконтрольній території Луганщини мені вдалося виконати все, що я задумав перед Рамаданом. По-перше, в нашому ісламському культурному центрі з'явилися люди, що перед цим уважали себе за мусульман через походження. Вони були з нами, допомагали організовувати іфтар, давали садаку, приводили дітей, стали питати про Іслам та про ісламські обряди. Це дає мені впевненість у тому, що незабаром у нас буде гарна й міцна громада. Мене тішить, що та структура, яку ми створювали в дуже непростому регіоні й у непростий час, дає свої плоди. Поряд з нами війна, поряд утрачені території, за умовними кордонами наші брати й сестри, наші громади... Я впевнений, що саме наша громада стане тим мостом, що найближчим часом, з волі Аллага, об'єднає мусульман Донбасу.

Вітаю всіх, хто на війні і хто поряд, і хто живе в спокої!

Нехай Всевишній Аллаг прийме від усіх нас наші добрі наміри і справи! Нехай Всевишній Аллаг наблизить нас до себе, нехай кріпне наша віра, нехай цвіте наша Батьківщина — наша Україна! Хвала Аллагові, Господеві світів!

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.