Інститут Юнуса Емре відкрив під час пандемії онлайн-курси турецької мови для сотень тисяч людей у всьому світі

DAILY SABAH: Сплеск інтересу до вивчення турецької мови в усьому світі — турецький інститут Юнуса Емре (YEE) через пандемію запровадив мовні онлайн-курси
DAILY SABAH: Сплеск інтересу до вивчення турецької мови в усьому світі — турецький інститут Юнуса Емре (YEE) через пандемію запровадив мовні онлайн-курси
12.11.2020
Оцініть статтю: 
(82 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Сотні тисяч людей записалися на онлайн-курси турецької мови під час пандемії коронавірусу.

Курси, які проводить турецький інститут Юнуса Емре (YEE), перевели в онлайн у зв'язку з карантинними обмеженнями, запровадженими у всьому світі.

Як повідомляє видання «DAILY SABAH», Інститут Юнуса Емре (YEE) створив можливість навчатися за програмою курсів для більшої кількості людей, особливо для вихідців з країн, у яких відсутні навчальні центри.

Канал YouTube, створений у перші дні пандемії, незабаром здобув велику кількість шанувальників, які проявили інтерес до відеороликів, представлених на цьому ресурсі.

На сьогодні завантажено 111 відеороликів, підготовлених турецькими фахівцями з метою надання навчально-методичної допомоги новачкам і тим, хто хоче вдосконалити свої мовні вміння.

Як засвідчують дані аналітики каналу, відео переглянули понад 500 000 осіб.

Інститут Юнуса Емре (YEE) також започаткував проведення щотижневих онлайн-міжнародних «розмовних клубів» у різних країнах, зокрема в Україні, Єгипті, Казахстані, Італії, Малайзії, Франції, Грузії, Австрії й Австралії.

Клуби надають  можливість учасникам навчання обговорювати різні теми турецькою мовою, віртуально спілкуючись зі студентами-представниками різних культур і країн.

На порталі навчання турецької мови також спостерігається бум попиту. Трафік відвідування LearnTurkish.com збільшився на 80% під час пандемії і зараз обслуговує 58 319 зареєстрованих користувачів.

Індивідуальні заняття, хоча й обмежені, вже ж у деяких країнах тривають.

За даними інституту, за останні шість місяців тисячі людей подали заявки у 60 навчальних центрів по всьому світу, але онлайн-інтерес — вищий.

Тільки у Єгипті кількість заявок на уроки турецької онлайн збільшилася у 10 разів.

Підвищений інтерес до вивчення турецької мови пов'язаний з тим, що за останні роки країна стала одним з основних гравців у міжнародних справах.

Для багатьох інтерес до турецької мови пов'язаний з популярністю турецьких серіалів.

Телевізійний експорт став свідком безпрецедентного зростання завдяки потоковій передачі в Інтернеті і більшій кількості іноземних телеканалів, які транслюють турецьке телебачення.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.