Ісламський культурний центр столиці — учасник VII Київської міжнародної книжкової виставки

Ісламський культурний центр столиці — учасник VII Київської міжнародної книжкової виставки
Ісламський культурний центр столиці — учасник VII Київської міжнародної книжкової виставки

Ісламський культурний центр м. Києва за сприяння Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід» братиме участь в VII Київській міжнародній книжковій виставці «Книжкові контракти». Впродовж чотирьох днів (з 12 до 15 грудня) в приміщенні міжнародного виставкового і конгрес-центру Києва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відвідувачі зможуть на стендах ІКЦ знайти релігієзнавчу, історичну, біографічну та художню літературу, видану центром за сприяння «Альраіду».

Загалом же на виставці буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника: наукова і публіцистична, художні книги для дорослих і дітей, навчальна і довідкова література, періодичні і газетно-журнальні видання, мистецтвознавчі, подарункові та мистецькі альбоми.

Для відвідувачів запланована різноманітна програма: численні презентації нових видань, автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участі як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і початківців на літературній ниві.

Під час офіційного відкриття відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

Традиційно в рамках книжкової виставки відбудеться благодійна акція зі збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

Захід проводиться відповідно до Указу Президента України № 47/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року „Про Доктрину інформаційної безпеки України“».

Серед організаторів — ДП «Український дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.