Конкурсні роботи на четвертий «‎Кримський інжир» прийматимуть до кінця жовтня

Конкурсні роботи на четвертий «‎Кримський інжир» прийматимуть до кінця жовтня
Четвертий літературний конкурс «Кримський інжир» / «Qırım inciri», покликаний сприяти поширенню та розвитку кримськотатарської мови та літератури
12.10.2021
Оцініть статтю: 
(105 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Четвертий літературний конкурс «Кримський інжир» / «Qırım inciri», покликаний сприяти поширенню та розвитку кримськотатарської мови та літератури, появі взаємних перекладів для глибшого взаємного пізнання української та кримськотатарської культур, продовжує прийняття робіт.

Охочим узяти участь у конкурсі поетів, прозаїків і перекладачів треба встигнути до 31 жовтня 2021 року надіслати свої твори на електронну адресу qirim.inciri@gmail.com, прикріпивши файл в одному з форматів: doc, docx, rtf, odt, txt.

«Кримський інжир“ створив і продовжує творити кримську літературну інфраструктуру, що вибудовує спільний інтелектуальний простір з півостровом та його корінними мешканцями, таким чином руйнуючи штучні кордони», — підкреслює Алім Алієв, засновник конкурсу та фестивалю «Кримський інжир» / «Qırım inciri».

Твори оцінюватиме журі, що до його складу ввійдуть українські та кримськотатарські письменники, літературознавці, журналісти, громадські діячі. Переможців конкурсу відзначать грошовою винагородою — 5 000 грн. Докладніше про умови цьогорічного конкурсу та його номінації можна дізнатися на сторінці «Кримського Дому».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.