Літо 2017 Центрі «Салам» — відпочиваємо, вчимося, спілкуємося!

Літо 2017 Центрі «Салам» — відпочиваємо, вчимося, спілкуємося!
Цього літа для охочих вивчити арабську або вдосконалити її знання Центр пропонує спеціальну літню програму корисних курсів
25.06.2017
Оцініть статтю: 
(445 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У Києві в приміщенні Ісламського культурного центру діє Арабсько-український центр Salam — професійний заклад, де вивчають східні мови, орієнтований на індивідуальний підхід до кожного учня.

Центр продовжив діло колишньої школи «Ан-Нур», розширивши коло пропонованих можливостей та список дисциплін.

Як зізнаються багато зі слухачів Центру (про це вже писав Іслам в Україні), знання арабської надає незаперечні переваги в бізнесі та розширює можливості професійного зростання. А можливість глибше пізнати й зрозуміти традиції, культуру та звичаї арабськомовних країн — без сумніву бонус і не тільки збагачує ерудицію, а й полегшує будь-які переговори з представниками мусульманських країн.

І хоча літо — час традиційних відпусток і канікул, це не про Центр Salam! Ба більше, цього літа для охочих вивчити арабську або вдосконалити її знання Центр пропонує спеціальну літню програму корисних курсів. Завдяки ним ви за короткий час заповните прогалини у своїх знаннях і значно поліпшите розмовну арабську.

Програма «Салам-літо 2017» складається з 10 різнопланових курсів, кожен має певну мету.

Курс «Читаю грамотно і без припинок» і курс «Кажу і розумію» розроблені для студентів початкового рівня, щоб краще читати й розуміти арабську.

Курси середнього рівня й для досвідчених користувачів мають на меті поповнити словниковий запас і сприяти грамотному мовленню.
На курсах арабської каліграфії, східної кухні та арабських звичаїв ви навчитеся смачно готувати страви східної кухні, гарно писати по-арабському, дізнаєтеся цікаві факти про життя й правила поведінки в арабських країнах.

Щоб записатися на курси, і щоб ми могли врахувати Ваші побажання, заповніть, будь ласка, анкету.

Довідки та запис за телефоном: 093 105-08-20, 068 167-97-43

Адреса: Київ, вул. Дегтярівська, 25а, (ст. Метро «Лук’янівська», трамвай 15, 14 (зупинка «Лікарня»)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.