Запорізькі слухачі школи арабської мови почали новий навчальний рік

Запорізькі слухачі школи арабської мови почали новий навчальний рік
Запорізькі слухачі школи арабської мови почали новий навчальний рік
04.10.2017
Оцініть статтю: 
(373 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ісламський культурний центр Запоріжжя «Віра» («Аль-Іман») — один з одинадцятьох, відкритих за час існування ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід». ІКЦ Запоріжжя, як й інші центри, має молитовне приміщення та конференц-залу, інтернет-клуб, тренажерну залу та спортивний майданчик.

Працює бібліотека з доступною для охочих літературою, аудіо- та відеоматеріалами про Іслам і культуру країн мусульманського Сходу. Вона особливо популярна серед слухачів школи арабської мови та культури ісламського світу, що діє від перших днів створення організації.

Школу відвідують як послідовники Ісламу, так і немусульмани. Щороку приходить до десяти нових студентів, адже інтерес до арабської — мови найвидатніших мислителів минулого та сучасності: філософів, математиків, астрономів і географів — щороку тільки збільшується.

Ті, хто почав вивчати арабську мову, мають можливість спілкувати з тими, для кого вона — рідна. Викладають у школі носії мови, і таке занурення в мовне середовище дуже добре позначається на успіхах учнів.

Лекції про культуру, історію, традиції та особливості народів мусульманського світу, зокрема арабського, не тільки розширюють кругозір слухачів, а й допомагають подолати упередження та стереотипи.

Як розповів нашому кореспондентові імам запорізької мечеті Мухаммад Мамутов, слухачі, крім арабської мови, можуть вивчати й головну книгу мусульман — Коран, осягаючи тонкощі та правила його читання. Нерідко долучитися до мудрості Священної Книги намагаються й немусульмани.

Вітаючи слухачів школи, новачків і тих, хто продовжує навчання, керівництво ІКЦ Запоріжжя бажає студентам і педагогам плідної роботи та успіхів:

«Ми з новими силами починаємо навчальний рік у школі арабської мови та культури. Бажаємо цікавих занять студентам і цікавих питань викладачам. Нехай цей рік запам’ятається плідною роботою та успіхами!»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.