Міністр соцполітики щиро вірить, що переселенцям продовжують виплачувати допомогу

Міністр соцполітики щиро вірить, що переселенцям продовжують виплачувати допомогу
Міністр соціальної політики Андрій Рева
17.06.2016
Оцініть статтю: 
(308 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В Україні, за даними Міністерства соціальної політики, кількість внутрішньо переміщених осіб перевищує 1 млн 783 тис. Міністр соціальної політики Андрій Рева переконаний, що сьогодні майже 220 тис. сімей переселенців з окупованого Криму та частини Донбасу щомісячно отримують допомогу для покриття витрат на проживання. Про це він заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

— Дотримання прав внутрішньо переміщених осіб є великим пріоритетом у роботі Міністерства соціальної політики. Територіальними органами Пенсійного фонду України було забезпечено виплату пенсій за електронними пенсійними справами без обов’язкового надходження паперових документів. Цим спрощеним порядком скористалися понад 1 млн пенсіонерів. За цей період у загальній сумі було виплачено майже 39 млрд гривень пенсій. Було запроваджено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання. Сьогодні майже 220 тис. сімей щомісячно отримують таку допомогу, — зауважив Рева.

Зауважимо, що через неузгодженість деяких законів та відомчих регламентованих документів, а також набуття чинності внесених змін до Постанови № 637, вже кілька місяців переселенці не отримують ані пенсій, ані соцдопомоги, ані відшкодувань витрат на проживання. Більш того, ця постанова є дискримінаційною стосовно переселенців і фактично позбавляє їх прав, передбачених для інших громадян України. Все це призвело до акцій протесту, зокрема під стінами Кабміну 14 червня відбувся мітинг, про що писав Іслам в Україні.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.