Мінреінтеграції: питання повернення Донбасу і Криму розглядається як єдине ціле

Мінреінтеграції: питання повернення Донбасу і Криму розглядається як єдине ціле
Мінреінтеграції: питання повернення Донбасу і Криму розглядається як єдине ціле
24.11.2020
Оцініть статтю: 
(18 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Питання повернення тимчасово окупованих територій — півострова Крим і частин Донецької і Луганської областей — розглядається винятково як єдине ціле.

Як повідомляє пресслужба Мініреінтеграції, про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко під час презентації аналітичної доповіді «Нова політика деокупації: дороговкази та перестороги», підготовленої Радою зовнішньої політики «Українська призма».

«Логіка необхідності об’єднання кейсів Донбасу і Криму була покладена в основу переформатування структури нашого міністерства. Ми відійшли від регіональних директоратів, або департаментів, як це було раніше, коли існували окремі напрями щодо Криму й окремо щодо Донецька з Луганськом. Тепер, говорячи про окуповані території, ми розглядаємо комплексно Крим і Донбас. Саме об’єднання цих двох кейсів дає нам у майбутньому перевагу у напрямку деокупації цих територій», — наголосив Яременко, зазначивши, що питання повернення Донбасу — на порядку денному разом із Кримом.

За словами Ігоря Яременка, Мінреінтеграції постійно наголошує на необхідності проведення безпечної реінтеграції, що означає розв’язання питань безпеки як перший крок до подальшого врегулювання конфлікту.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.