Муфтій Саід Ісмагілов привітав одновірців з настанням Рамадану

Муфтій Саід Ісмагілов привітав одновірців з настанням Рамадану
Муфтій Саід Ісмагілов привітав одновірців з настанням Рамадану
24.04.2020
Оцініть статтю: 
(54 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов привітав одновірців з настанням благословенного місяця посту, Корану й молитви.

Шановні брати і сестри! Щиро вітаю вас з початком Священного місяця Рамадан!

Всевишній Аллаг у Священному Корані сказав: «Рамадан є місяцем, під час якого було зіслано Коран — прямий шлях для людей, ясні знамення прямого шляху і розрізнення (істини від омани). Коли для когось із вас настане цей місяць, то нехай він проводить його у пості. А якщо він захворіє чи буде в дорозі, то нехай постить таку ж кількість днів у інший час. Аллаг бажає вам полегшення, а не утруднення; доводьте ж до кінця дні посту і звеличуйте Аллага за те, що Він вказав для вас прямий шлях; можливо, ви будете вдячні!» (2:185)

Рамадан — це місяць духовного оновлення, місяць посту, молитви, Священного Корану, любові до ближнього і благодійності. Це місяць терпіння, а терпіння винагороджується Раєм.

Пророк Мухаммад (мир йому!) сказав: «Хто постить у Рамадан з вірою і надією, тому будуть пробачені його попередні провини».

Сьогодні, 23 квітня, з настанням ночі мусульмани України в умовах карантину не в мечеті, а у себе вдома стануть на нічні молитви-таравіх, а завтра, ще до світанку, ми вип’ємо останню склянку води і будемо постити аж до заходу сонця.

Вперше за всі роки Рамадан — без спільних іфтарів, нічних молитов у мечеті і навіть без джума-намазу. Це випробування не могло оминути нас, адже все, що визначив Всевишній Аллаг, станеться. Іспитом на міцність нашої віри є твердість віри, терпіння, щедрість, милосердя, проявлені кожним з нас не в колі одновірців, а самотужки. Але велика винагорода чекає за великі випробування, і ми маємо пройти і це.

Тому молюся за те, щоб ми всі разом гідно провели місяць Рамадан у пості і молитві, зібралися в Судний День й увішли до Раю через ворота ар-Райян, які відчиняться лише для тих, хто постив у Рамадан.

Благословенного і щасливого вам Рамадану, шановні брати і сестри! Рамадан Карім!

Також до одновірців з відеовітанням звернулися імами мечетей Духовного управління мусульман України «Умма».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.