Муслім Чеберлоєвський: «Мій головний ворог — Путін»

Муслім Чеберлоєвський: «Мій головний ворог — Путін»
Kомандир чеченського батальйону ім. Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський
29.03.2022
Оцініть статтю: 
(58 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Батальйони ім. Шейха Мансура та ім. Джохара Дудаєва зробили заяви про свою участь у війні на боці української армії.

Так, командир чеченського батальйону ім. Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський в інтерв'ю виданню «Кавказ.Реалії» розповів, кого вважає за свого ворога.

«Нині на нашій землі для мене головний ворог — це Путін, його режим та оточення, — заявив Чеберлоєвський. — Кадиров хто такий? Ви, журналісти, перебільшували значущість Кадирова, нібито він самостійна особистість! Кадиров — раб і „шістка“ Путіна. Звичайно, нам прикро, коли кажуть: чеченці напали на Україну, чеченці зайшли. Чеченці не заходили та не нападали! Ніколи в історії чеченці не мали ворожнечі з Україною. І не матимуть. Це — виродки, що себе називають чеченцями... І нам, чистокровним чеченцям, трохи прикро. Чечня, воюючи з Росією у двох війнах, утратила 300 тисяч жителів з одного мільйона! Ще близько 300 тисяч людей виїхали та живуть за межами Чечні. Це і є чеченці, що можуть назвати себе справжніми чеченцями. А ці виродки — ставленики Путіна».

Кажучи про участь патріотів Ічкерії у захисті незалежності України, чеченський командир наголосив:

«Коли це все почалося тут, ми прийшли сюди не під прапори Зеленського чи Порошенка, не щоб підтримати якогось президента чи партію. Ми прийшли сюди допомагати українському народові, щоб Україна не потрапила під вплив Росії, була самостійна. Сьогодні тут розв’язується дуже важливий, переломний момент. Якщо Україна впаде, то впадуть усі республіки колишнього СРСР. Незалежні країни довкола Росії утратять шанс на свободу. Сьогодні, якщо встоїть Україна — це шанс для всіх. Розуміючи це все, ми далі дивимося й далі бачимо. Ми ніколи не ворогували та, гадаю, не будемо в майбутньому. Сподіваємося переламати хребет цьому кремлівському режиму. І з цього почнеться визволення нашого Кавказу та всіх пригноблених людей від Росії!»

Повний текст інтерв'ю доступний на сайті «Кавказ.Реалії».

 

Читайте за темою: 

Батальйон ім. Шейха Мансура — на захисті Києва

Ахмед Закаєв: «Війна — це завжди погано. Але й мир за будь-яку ціну — не краще»

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.