Мустафа Джемілєв вніс у Раду проект Закону про держдопомогу політв’язням Кремля

 Мустафа Джемілєв вніс у Раду проект Закону про держдопомогу політв’язням Кремля
© Facebook Мустафа Джемілєв вніс до ВР проект Закону про визнання політв’язнями позбавлених свободи з політичних мотивів за рішенням органів влади Росії
18.07.2017
Оцініть статтю: 
(330 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вніс на розгляд Верховної Ради України проект Закону про визнання політичними в’язнями осіб, позбавлених свободи з політичних мотивів за рішенням органів влади Російської Федерації, та умови і порядок надання їм державної соціальної допомоги та пільг. Документ розроблено у співавторстві з міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишом.

Про це Мустафа Джемілєв повідомив в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу.

— Сподіваюсь, восени ми з колегами — народними депутатами України — розглянемо та ухвалимо цей Закон і таким чином імплементуємо в законодавство України відповідні норми міжнародного права щодо осіб, визнаних політичними в’язнями. Головне, наші політичні в’язні, їх родини матимуть підтримку від держави.

Законопроект зареєстровано за номером 6700 від 13 липня 2017 року в рубриці «гуманітарна політика». Згідно з даними офіційного порталу ВРУ, в той самий день проект було передано на розгляд керівництву й тоді ж одержано Верховною Радою.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.