Мусульманка бореться зі стереотипами та займається санітарною просвітою кенійців

Мусульманка бореться зі стереотипами та займається санітарною просвітою кенійців
Мусульманка бореться зі стереотипами та займається санітарною просвітою кенійців
04.02.2019
Оцініть статтю: 
(16 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Щороку програма «Unilever Heroes» відзначає співробітників, що виявили неабияку ініціативу, чесність і відданість.

Мусульманка з Кенії Ібтисам Хабіб, помічник бренд-менеджера, зламала стереотипи й довела, що покрита жінка може бути корисна для суспільства не тільки у себе вдома. Ібтисам активно бореться зі стереотипами щодо жінок-мусульманок. Вона веде сторінку в Instagram, де розповідає, яке різноманітне життя мусульманки в хіджабі. Нині дівчина має понад 36 тис. підписників і кидає виклик стереотипам про роль мусульманської жінки в суспільстві.

«Важливо обстоювати те, в що ти віриш, бо ніколи не знаєш, кого цим зможеш надихнути», — каже Ібтисам.

Вона з приголомшливим успіхом скінчила школу, здобувши відзнаку в бізнес-дослідженнях, та обрала роботу в Unilever саме через принципи тривалого розвитку компанії.

Дівчина обрала санітарно-просвітницьку царину, адже, нехай це комусь здається дивним, у деяких регіонах світу це й досі «неоране поле», через що навіть таке поняття, як особиста гігієна, може бути чимось екзотичним. Як ідеться в поширеному в соцмережі «Фейсбук» відео Unilever Ukraine for Students & Graduates, Ібтисам реалізує в Кенії проект про важливість правильної звички миття рук.

У рамках кенійського проекту «Герої змін» дівчина навчала студентів- волонтерів і показувала їм, як реалізувати програму «Lifebuoy's School of Five» у місцевих громадах. Програма, що пояснює важливість миття рук з милом, набрала понад 500 тис. учасників-кенійців лише за 2 місяці.

Довідка: «Unilever Future Leaders Programme» (UFLP) — це програма підготови майбутніх лідерів бізнесу, на неї запрошують найуспішніших випускників. Лише за 2,5 року вони проходять шлях до менеджера в одному з відділів Unilever.

Від першого дня молодь працює над основними проектами компанії, приймає відповідальні бізнес-рішення й отримує можливість бути собою, зокрема простір для самовираження та реалізації ідей, відсутність дрес-коду й філософія Agile Working. Учасники користуються досвідом бізнес-експертів світового класу, мають доступ до глобальної мережі професійних контактів.

Докладна інформація про подання заявок і програму — на сторінці Unilever.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.