Мусульманин з України став призером етапу Кубку Світу з кікбоксингу

З п’єдесталу пошани — на іфтар: український мусульманин став переможцем в етапі Кубку світу з кікбоксингу
©️СКУ
27.05.2019
Оцініть статтю:
(175 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Україна посіла другу сходинку у загальнокомандному заліку на етапі Кубку світу з кікбоксингу.

Серед усіх вікових категорій на рахунку нашої збірної 133 медалі, з яких 47 «золотих», 47 «срібних», 39 «бронзових».

Серед призерів — і спортсмен-мусульманин Закарія Джалілов, який тільки-но повернувшись до України зі змагань, які проводилися в Угорщині, одразу ж вирушив до мечеті.

Про це, вітаючи одновірця з перемогою, написав у соцмережі Фейсбук регіональний представник ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» Хамза Іса, проілюструвавши допис відповідною світлиною.

«Вітаємо Джалілова Закарію, якого ми (ДУМУ «Умма» спільно з «Альраідом») проводжали з його батьком Камраном, імамом мечеті у Костянтинівці» .

Тільки-но уявіть, яких додаткових зусиль доклав спортсмен для перемоги у змаганнях, які припали на Рамадан. Адже Закарія попри великі навантаження дотримується посту.

У Будапешті (Угорщина) українські кікбоксери змагалися на етапі Кубку світу з кікбоксингу WAKO. Про це інформує прес-служба Спортивного комітету України (СКУ).

«Етап КС у Будапешті був класним. Звісно, як і на всіх спортивних змаганнях, були прикрі поразки і травми, але і неочікувані тріумфи. Можу відзначити, що росте гідна молодь. А ще цього разу фактично на кожному майданчику працював український суддя. Тепер готуємось до Кубка світу Bestfighter 2019, який відбудеться в італійському Ріміні 13–17 червня 2019 року», — зазначила президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко.

Зауважимо, що загалом у змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів — понад три тисячі атлетів, які представляли 39 країн.