Наша сила − у правдивій інформації, − Алім Алієв

Алім Алієв. Фото Укрінформ
10.12.2015
Оцініть статтю: 
(404 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Українським медіа не варто робити контрпропаганду у відповідь російській, бо сила українських журналістів в правдивій інформації.  Про це заявив кримськотатарський активіст, медіастратег та співзасновник ініціативи «КримSOS» Алім Алієв під час заходу на тему: "Сьогоднішній день та перспективи медійної проблематики Криму" , що відбувся 8 грудня в Укрінформі.  

Як розповів Алім Алієв, нещодавно «КримSOS» представив інтерактивну  карту порушень прав людини в Криму. За його словами, мова йде про більш як 180 кейсів, близько 40 з них стосується порушень прав саме журналістів.

− Зараз Крим є закритою територією, тому ми часто не знаємо, що там відбувається, а журналістам і правозахисникам з кожним днем все важче й важче отримувати інформацію з півострова. В мене є особисте прохання до журналістів і далі працювати так наполегливо, як зараз, а ми як громадські діячі будемо допомагати надавати чесні та правдиві факти. І не треба робити контрпропаганду у відповідь російській. Бо, власне, наша сила в правдивій інформації, − підкреслив Алім Алієв.  

За словами кримськотатарського активіста, організація «КримSOS» займається проблемами переселенців, тих, хто «був змушений покинути свою Батьківщину і переїхати на материкову частину України». Алієв підкреслив, що люди, які залишились в Криму сприймають журналістів як нервовий зв'язок з тими, хто його покинув. І важливою функцією медіа є висвітлення їх історій.  

− Ми на сто відсотків впевнені, що повернемо територію, але нам треба ще й повернути людей, які на тій території залишились, − додав громадський діяч.

Нагадаємо, 1 грудня «КримSOS» презентував онлайн-карту порушень прав людини в Криму. Карта є інтерактивною і буде постійно оновлюватися.

Довідка:  

«КримSOS» — це проект, який був створений волонтерами 27 лютого 2014 року у зв’язку з початком окупації Автономної Республіки Крим Російською Федерацією. Він є виконавчим партнером УВКБ ООН в Україні, займається наданням допомоги вимушеним переселенцям з Криму і східних регіонів, а також інформуванням про події на півострові.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.